Sarışın ve Istakoz

jangofet

Downloader Team Leader
Sarışın kız 'Balık Lokantası'na gitmiş, girişindeki büyük akvaryumun içinde yüzen canlı istakozları görünce "Bu yaratıklar nedir?.." diye sormuş, onu girişte karşılayan garson'a:
"İstakoz efendim.. Müşterilerimize taze taze sunmak için..",
"Yani bunları öldürecek misiniz?.."
"Evet efendim.. Mecburen.."
Birden perişan olmuş sarışın, hemen orayı terk etmiş, yandaki süpermarkete girip 3-4 tane naylon poşet almış, balık lokantasına dönüp zavallı istakozları gizlice torbalara doldurmuş, taksiye atlamış, en yakın ormana gidip istakozları serbest bırakmış..

Dede

Minik kız dedesi takma dişlerini çıkarıp fırçalayınca çok şaşırmış, "Bi daha dede.." demiş, adam torununun arzusu üzerine tekrar dişlerini takıp çıkartmış .. "Dede.." demiş kız yerinde keyifle zıplayarak, "Şimdi de burnunu sök..!"

Son Kullanma Tarihi

Karı-koca kavga etmiş, kadın yatak odalarını terk etmiş, daha sonra gelip kocasına "Ne yapıyorsun orada?" diye sormuş.. Adam elindeki kırmızı ince kitapçığı saklamaya çalışarak "Yok bir şey.." diye cevap vermiş..
"Yok bir şey.. Elinde evlilik cüzdanımızı gördüm.. Bütün gece didik didik okudun.. Neden?." "Şeyy.." demiş adam, "Son kullanma tarihini arıyordum da..!"

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
Hahahahaha Gerçekten Sondaki Güzelmiş..

Eline Saglık...

HTML