sana yazıyor olmak.... şiirle ilgilenenlere...

ErtugruL

ChemisteR
SANA YAZIYOR OLMAK

Günaydın...
Varsın çevren karanlık olsun, sen, bu karanlığın içinde bile yarın sana sabahı getirecek olan güneşe bakan yıldızları görebiliyorsun ya...Alkışla kendini...
Ne mümkün şimdi karanlık olsun içimde, doğdu güneş, bir ilkbahar sabahı gibi yüreğime doğdu. Günaydın dediğin ve günaydın demeyi senden öğrenen her insan adına binlerce günaydın. Verdiğin herşey gibi günaydınlarında sana geri döneceği için hiç eksilmeyeceksin...

Nedir, nerdedir, bilmediğim bir parçam hep kayıptı, ne yapsam nereye gitsem eksiktim işte eksik!. Dar geliyordu heryer zor geliyordu günler... sebepsizliğiyle...
Şimdi bir 'buyurun'u beklerken mutlu olmamak mümkün mü? En sevilen ile yaşamak çok güzel, gerçek olmayan bu belki...Yani sen. Yoksa hayal mi yine?

Ben iyiyim kötüyüm, ben aşkım nefretim, ben dostum düşmanım...Neyi istersen benden oyum. Ama önemlisi ben SENİ İSTEYENİM...

Arayan buluyor, isyeyen alıyor, ağlayan inleyen sızlayan bir şekilde ölüyor, kayboluyor, siliniyor. Hemfikiriz bunda artık değil mi?
Bulduğun, gördüğün ilk güzel şeye benim için de bak ve bana da haber ver.
Güzel olan sensin...
Sen benim gülümsün...
Bugünün, bu haftanın, bu ayın en güzel şeyi; Sana yazıyor olmak...

Tamam ama birde çiçeğin olayım ve sende benim bana en uzaktaki köklerimden biri ol...
Ve besle beni...
Ve düşün bunu....

çİlEmİn iFaDeSiZlİğİ, iFaDeSiZlİğİmİn çİlEsİ...

Giovane

Altın Üye
Romantizm & Duygusallık & Sevgi ..
Bölümüne taşındı !

eLine sağLıq ,)

LOOPUSED

Altın Üye
güzel cümleler,ama biçim konusunda serbesti alanı fazla dağıtıyor gibi,yani biraz kafiye üzerine döksen iş,yada şiirselliğe yaklaşsan daha güzel olurdu ,salt düz cümleler duyguyu vermede güzel olabilir ama sanat yada armoni açısından zayıf kalıyor sanki..yinede güzxldi eline yüreğine sağlık..))))

ErtugruL

ChemisteR
güzel cümleler,ama biçim konusunda serbesti alanı fazla dağıtıyor gibi,yani biraz kafiye üzerine döksen iş,yada şiirselliğe yaklaşsan daha güzel olurdu ,salt düz cümleler duyguyu vermede güzel olabilir ama sanat yada armoni açısından zayıf kalıyor sanki..yinede güzxldi eline yüreğine sağlık..))))
Evet haklısın belki sanatsal olarak çok tecrübeli olmayışımdandır, zaten sanat çok zor iştir...Teşekkür ederim...

HTML