Sana Geliyorum Olmadı!

[KooZ]

New member
Başaramadık biz de yenildik hayata biz de kaybettik...

Oysa ne ümitlerle ne hayallerle başlamıştık bu deli sevdaya, vız geliyordu tüm engeller aşkımıza. ..

Hani kimse bizi ayıramazdı, hani hiç kimse seni benden koparamazdı ama olmadı biz de bu meçhul yolda kaybedenlerin safinda yer aldık...

İnanmak istemiyorum olanlara yalandı diyorum, kendimi avutuyorum aslında sen ölmedin sadece bir yere gittin de geleceksin degil mi? beni bir başıma ve yapayalnız bırakmayacaksın degil mi?

Beni böyle yüz üstü bırakmak var mı? Hayırsız. Aslında ben, kendi kendimi kandırıyorum biliyorum ki artık sen yoksun...

Ne yüzünü görebilecegim ne ellerini tutabilecegim ne de sana bebeğim diyebilecegim, peki ben kimi sevecegim kime şiir yazıp, kime okuyacağım...

Artık anılarda teselli arıyor resimlerini, mektuplarını bağrıma basıp senin yerine onları doya doya öpüyorum. Bir yandan ağlarken bir yandan ikimizin şarkısını çaliyor, çaliyor, çalıyorum anlıyorum ki, ben sensiz yaşamak istemiyorum...

Bu yüzden, senin olmadığın hiçbir şeye tahammülüm yok diyerek,

Bu hayata bir nokta koyup Sana geliyorum.​
Benim şiirimdir

karapapatya

New member
eline sağlık.
" Başaramadık biz de yenildik hayata biz de kaybettik..." çok aşikar bi durum. bunun bilincinde olmadan ilişkiye basladıgımız için kendımızı kaptırıyoruz
gerek yok. butun ilişkiler tıpkı "hayat" gibi kaybetmeye mahkumdur.

comand

New member
karapapatya' Alıntı:
eline sağlık.
" Başaramadık biz de yenildik hayata biz de kaybettik..." çok aşikar bi durum. bunun bilincinde olmadan ilişkiye basladıgımız için kendımızı kaptırıyoruz
gerek yok. butun ilişkiler tıpkı "hayat" gibi kaybetmeye mahkumdur.
Kız okadar karamsar olma bu dünyada bir kaybeden varsa mutlaka kazananda var demektir tıpkı fizik gibi etki ve tepki valla bundan 2 sene evvel tam dibi buldum herşeyimi kaybetmiştim ve şimdi okadar mutluyumki ozamandan bu zaman değişen ney oldu dersen kaybedecek birşeyim kalmadı artık bende kazanan tarafdayım

karapapatya

New member
gözün aydın comand. bence yaşadıgı surece herkesın kaybediceği şeyleri vardır. karamsarlıga ıtmıyım senı ;p

Gєηco

Altın Üye
çok güzel yazmışsın ellerine sağlık.....

~uYuSTuRuCu~

New member
YüreĞine SaĞLiq aRKada$'iM..GüzeL oLMu$h.

The cakan's

New member
gerçektendee zuperr sağoll kardesmm :)

HTML