samsung d900 kullananlar önerileriniz lütfen

hardsolver

New member
Arkadaşlar samsung d900 ün metal rengini kullanan arkadaşlar lütfen yardım etsinler

metal renkteki telefonun zamanla renginin kalktığı yani boyasının silindiğini
söylediler doğru mu bu telefonu uzun süre kullanan varmı hiç böyle bir deformasyon
oldumu onda

sarjının az gittiğini herkes söylüyor da bu renk meselesi çok canımı sıktı nedir ne
değildir sizden yardım talep edeyim dedim.

Darkmans

New member
yok kardeş ben kullanıyorum ole bıse yok 1 senedır kullanıyorum yurtdusundan gelmıstı baana...sarjıda 3 4 gun gıdıyo

hardsolver

New member
Darkmans' Alıntı:
yok kardeş ben kullanıyorum ole bıse yok 1 senedır kullanıyorum yurtdusundan gelmıstı baana...sarjıda 3 4 gun gıdıyo

kardes eline sağlık ya cidden gozum korkmuştu
dusunsene metal renkteki telefon yarı siyah yarı gri oluyor
bir yıl sonra falan felaket birşey.......

hardsolver

New member
nesta21' Alıntı:
rengi bilemem ama şarj olayı çok kötü çok çabuk bitiyor dikkattt!!!
evet gercekten herkesin ortak sıkıntısı
bide titreşim ve melodi aynı anda olmaması
anlamıyorum ust model telefonda boyle sacmalıklar

rosmanli

New member
hayırlı olsun kardaş benimki aynısı var ama mükkemel hiç bir sorun yok kaç defa yere düşürdü ama ne sağlamış be maşallah japonlar sağlam

Darkmans

New member
kardeş tıtresımle melodı aynı anda oluyo sen baskasının sozune bakma ........kullandıgımdan bılıyorumm...mp3lerı zııl sesı yaptıgın zaman bıle tıtresım oluyo...gonul rahatlıgıyla kullan...keyfını cıkar dostum

hardsolver

New member
Darkmans' Alıntı:
kardeş tıtresımle melodı aynı anda oluyo sen baskasının sozune bakma ........kullandıgımdan bılıyorumm...mp3lerı zııl sesı yaptıgın zaman bıle tıtresım oluyo...gonul rahatlıgıyla kullan...keyfını cıkar dostum

sagol kardeş hakket oluyormuşş

muratbeyim

New member
Samsung d900 güzel bir telefon. Ben metal renklisini değil de bordo renklisini 6 ay kadar kullandım söylediğiniz gibi bir sorun yaşamadım. Yalnız düşmelerde kenarlarından boya kalkması oldu. Sanırım bu da normal bir durum. Şu an samsung e200 kullanıyorum. Çok ince ve şık bir telefon. Ayrıca fiyat olarak da d 900 den iyi.

HTML