sallandı hemde 6.3 ile :S

QUWARZ

emonational rocker bunny
arkadaslar deprem olduu 6.3 buyuklugunde bizim burası mugla ama daha haberlerde söylenmedi gelişmeleri buradan aktaracagım...:saskin:saskin:saskin:saskin

derbederin

Altın Üye
aktar bakalım geçmiş olsun
Akdeniz'de 6.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre, saat 06:26'da, Akdeniz açıklarında 6.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Akdeniz kıyısındaki bazı yerleşim birimlerinde hissedildi.
Depremin merkez üssü Rodos adasının açıkları olarak belirlendi.

eiffel

Forumun Kulesi
Geçmiş olsun...Zarar ziyan yoktur inşallah...

1001Design

330i ///M3 Design
Akdeniz'deki depremde 1 ölü
Atina (AA)- Akdeniz'de Rodos açıklarında bu sabah meydana gelen depremde bir ada sakininin öldüğü bildirildi. Atina Haber Ajansı (ANA), saat 06.26'da meydana gelen, Richter ölçeğine göre 6,4 büyüklüğündeki depremde panik halinde evinden dışarı çıkmaya çalışırken düşerek başını çarpan, kimliği açıklanmayan bir kişinin
hayatını kaybettiğini duyurdu.

Ajans, ada halkı arasında korku yaratan depremin ilk belirlemelere göre mal kaybına yol açmadığını belirtti. Ajans, bazı yerleşim birimleri arasındaki yolların kapanmasına neden olan toprak kaymalarının meydana geldiğini, Rodos'ta kısa süreli yaşanan elektrik kesintilerinin ilgili birimlerce giderildiğini kaydetti.
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, merkez üssü Rodos adasının güneyi olan depremin 6,4 büyüklüğünde olduğunu açıklamıştı.

(AA)

firatay

>>>> ALESTA
Ben 6 Buçukta Uyurken Sallandığımı Hissettim, Önce Azar Azar ve Daha Sonra Kuvvetli Bir Şekilde Salladı, Benim Evim Alanya da Olduğu İçin Ve Sallantı Derinden Geldiği İçin Kıbrısdan Geldiğini Sandım, Ama Haberlerde Rodosta Olduğunu Söyledi, Öyle Salladıki Bazı Arabaların Alarmları Çalıştı...

iSpiK

Kadim Dost
geçmiş olsun.......

araştırmacı gazeteci gibi giriş yaptın o da güzeldi ; )

ossea

New member
geçmişş olsun inşşallah önceden tedbirler alıınır allah devamıından korusun herkesi.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
abooowww ne ara oldu yaww
inşallha bişe yoktur

QUWARZ

emonational rocker bunny
herkese teşekkür ederim saolun mal veya can kaybı yok ama bi an sanki ara merdivendeki lambanın camdan damla gibi süsü var sarkac gibi sarkıor onlar birbirine hızlı carptı kırılcak gibi oldular ama bişi olmadı

geçmiş olsun.......

araştırmacı gazeteci gibi giriş yaptın o da güzeldi ; )
:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:biggrin

not : deprem 12-13 saniye sürmüş...

HTML