"Saldırıya füzelerle anında karşılık verebiliriz"

blank&jones

New member
İran, olası bir saldırı sonrası bir dakika içinde düşman üslerine 11 bin füze fırlatacak kadar kapasitelerinin olduğunu duyurdu. Açıklamayı İran Devrim Muhafızları komutanlarından General Mahmud Çaharbağı yaptı.

İranlı generalin açıklaması İran devlet televizyonunda yayınlandı.

Çaharbağı, bütün düşman üslerini belirlediklerini ve olası bir saldırı durumunda bir dakika içinde 11 bin füzeyle saldırıya karşılık verebileceklerini söyledi. Ancak belirledikleri üslerin hangi ülkelere ait olduğu konusunda ayrıntı vermedi.

İranlı general, "Gelecekte bir savaş olsa çok uzun sürmez. Çünkü savaşın ilk günlerinde düşmanı yeneriz. Düşmanlar, İran'a saldırdıklarında ne kadar zaiyat vereceklerini iyi hesaplasınlar" diye konuştu.

Çaharbağı, İran füzelerinin radara yakalanmadığını ve isabet kabiliyetinin yüksek olduğunu da belirtti.

RooTaNGeL

New member
iran kadar olabilsek keşke :( biz ki zamanında iranı dağıtmışız biz ki padişahımız fransayı kralına hediye etmiş bir millet bu devirde bu vasıfsız yöneticilerin elinde mahvoluyoruz

Westcode

New member
arkadasım yoneticilere vasıfsız demıssın de tek ksııyle yonetılmıyor su anda devlet osmanli devleti tek kişiyle yonetiliyordu o tek kişide daha kucuk cocukken yasıtları sokakta oyun oynarken devlet in nasıl yonetilcigi egıtımın alıyordu sımdı onune gelen siyasete giriyor sımdıkı yoneticelr olmsa baska bir yonetici olsa durumumuz daha kotu olsa ne olucaktı bunada sukur etmek gerek birde o zamnki padisahları ıyı tanımak gerek nasıl kişilikleri oldugunu nasıl davrandıgını o yuzden o zamnla bu zamanı karsıalstırmamak gerek ama Osmanlı nın oldugu zamanalda gurur duymak gerek

RooTaNGeL

New member
zaten tek kişiye laf söylemedim vasıfsız yöneticiler dedim burda benim kastım bu işte parmağı olan herkestir.

*sparov*

New member
arkadaşlar bırakalım bu deliyürek ağızlarını.bence abd alçağı iranı tek bir kurşun bile atmadan alır.biraz akıllı düşünüp haberleri yorumlayalım lütfen.ahmedinejad saddamdan daha iyi bir abd ajanı.:(

-HaKiKaT-

Altın Üye
la bizde füze yokmu? yoksa abovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

cnm sıkılıyo artık bi yere saldırı yapak

HTML