Saldırının izleri internetten çıktı !

kevin_garnett

New member

Ankara'da düzenlenen hain saldırının izleri internette bulundu...

23 Mayıs 2007 08:22Ankara’daki kanlı eylemin ipuçları internetteki video paylaşım sitesi Youtube’ta 15 Mayıs’ta yayınlanan bir mesajda, ortaya çıktı.

"adrenalin1981" kullanıcı adıyla Youtube’da terör örgütünün videolarını yayınlayan bir kişi, 31 Ekim 2006 tarihinden beri bölücü propaganda yapıyordu. adrenalin1981’in Youtube’daki profil sayfasında, teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın fotoğrafları, PKK bayrakları ve Atatürk’e hakaret içeren videolar da yer alıyor. Fakat en çarpıcı olan, bazı yazılarını Almanca yazan adrenalin1981’in, 15 Mayıs tarihinde kendi sayfasına bıraktığı mesaj. Mesaj aynen şöyle diyor: "Şimdi Türk devleti Güney’e bomba yollayarak Güneyli güçleri ve halkı PKK’ye karşı yeniden bir saldırı pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Yarın benzer bombaların bir tepki olarak Ankara’nın kalbinde patlaması hiç de şaşırtmamalı."

Ankara’daki patlamanın ardından internette her gün yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği Türk forumlarında, Youtube’da geçen hafta yayınlanan o mesaj hatırlatıldı. Birçok vatandaşın, mesajı, ihbar olarak emniyet birimleri ve Cumhuriyet Savcılıklarına ilettiği belirtildi.

Hürriyet

cliper1907

forum elektro gitaristi
bunun üstüne hala güneydoğu çıkartması yapılmayacaksa askeriyemize yazıklar olsun!

Mephisto

R€B€L

Ve o mesajı bulan youtubeden bulan kısıde ıstıhbahrattan vs bı yerden degıl :mad:
Sadece computerwolf adında net alemınden tanıdıgım cok zekı ıyı ınsanın bırısı.

Sımdı akıllara su soru gelıyor nette takılan bı ınsan bıle bu planı kendısı ortaya cıkarıp bazı yayın organlarına ıhbar edıyorda
Bunu daha onceden neden bu ısle ılgılenen kısıler takıp edıp ogrenemıyor.

Youtubede mesajın yazılma tarıhı olaylar olmadan once.Yokmu bu ulkenın ıstıhbarat tımı.
Daha onceden farkına varılıp onlenemezmıydı kı sadece normal halktan bı kısı bunu bulabılıp acıklıyor.
O mesajı yazan kısıyı sımdı zaten bulurlar bellı kı daha onceden planlanmıs bı olay zaten kımbılır ne zamandan berı bellıydı bu olayın yasanacagı.Olanlar oldu ne yazıkkı ama sadece dıkkat ve ozverı turk halkı ıcın.
Bu ıpucuyla bırlıkte cokta kolaylasıcak yakalanmaları

Ayrıca youtubede o mesajı yazan kısı accsınde en cok pkk vıdeosu bulunduran kısıymıs bellı kı sıyasal propaganda ıcındeymıs bu kısı.
Nasıl olurda bu tarz kısıler ıncelemeye alınıp takıp edılemez ılıglı kısıler tarafından.

sky

New member
R€B€L' Alıntı:

Ve o mesajı bulan youtubeden bulan kısıde ıstıhbahrattan vs bı yerden degıl :mad:
Sadece computerwolf adında net alemınden tanıdıgım cok zekı ıyı ınsanın bırısı.

Sımdı akıllara su soru gelıyor nette takılan bı ınsan bıle bu planı kendısı ortaya cıkarıp bazı yayın organlarına ıhbar edıyorda
Bunu daha onceden neden bu ısle ılgılenen kısıler takıp edıp ogrenemıyor.

Youtubede mesajın yazılma tarıhı olaylar olmadan once.Yokmu bu ulkenın ıstıhbarat tımı.
Daha onceden farkına varılıp onlenemezmıydı kı sadece normal halktan bı kısı bunu bulabılıp acıklıyor.
O mesajı yazan kısıyı sımdı zaten bulurlar bellı kı daha onceden planlanmıs bı olay zaten kımbılır ne zamandan berı bellıydı bu olayın yasanacagı.Olanlar oldu ne yazıkkı ama sadece dıkkat ve ozverı turk halkı ıcın.
Bu ıpucuyla bırlıkte cokta kolaylasıcak yakalanmaları

Ayrıca youtubede o mesajı yazan kısı accsınde en cok pkk vıdeosu bulunduran kısıymıs bellı kı sıyasal propaganda ıcındeymıs bu kısı.
Nasıl olurda bu tarz kısıler ıncelemeye alınıp takıp edılemez ılıglı kısıler tarafından.
RebeL sinirini ANlıyorumda PEki Takip edilmedigini Nerden Biliyorsun
Bu iSle ilgilenen iNsanlar Kürt tv lerinden İnternet Sitelerine Takip edip
Onlarla YAtıp ONlarla Kalkıyor.
Ki her Video Ekleyeni İncelemeye Alsalar Eleman Kalmaz
Daha Ayrıntılı Merak ettigin Yerler Varsa Msn den sor ;)
Burada YAzılmayacak Seyler Var...
Bide o arkadas Yazmıs İstihbarat Adam Gibi CAlıssa Die
Calısmadıgını NErden Biliyor Acaba ?

Mephisto

R€B€L
Sky sımdı bu adam bıseyler bılıomus kı daha onceden agzından kacırmıs bısıler.
Eger daha onceden takıp edılseydı bu olay meydana gelmezdı belkıde :S
Yada takıp edıldı dıyelım bılerektenmı goz yumdular buna? Sanmıyorum

Mesajı yazan uyenın youtubedekı durumu http://www.youtube.com/adrenalin1981
Bu tıp kısıler her zaman heryerde takıp edılmelı.

sky

New member
Dai Ölede Sence O kisilerden Dünyada VE türkiyede KAçtane VAr ?
En basit İnden söle düsün
Bu forumun admınlerı,smodları ve bizler varız
HEpmizin forum harıcınde bı nevı ıslerı var Şikayetler bölümü Olmasa Pm atılmasa bazen foruma hakaret edeni bile göremiyoruz
Sonucta Istıhbarat In Tonlarca Isı var Ben sana Bu lavuk Gibi birsürü Lavuk vereyim HEpside Laf olsun die Sacma sapan Tehditler ediyor Ama cogu bos
yinede Demekki bu bos degılmıs
en azından Bundan sonra o sahısla ılgıleneceginden Kuskumuz yok ;)

Mephisto

R€B€L
MAXMUR’DA PATLAYAN ANKARA’DA DA PATLAR

14 Mayıs 2007
Cafer Demirel

Kürtler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, hangi örgüt yapılanması içerisinde olurlarsa olsunlar, güçleri ne olursa olsun artık özgür yaşam konusunda geri dönülmez bir karar ve irade noktasına gelmiş bulunmaktadırlar. Bazı işbirlikçi ve rantçı kesimlerin varlığı kaideyi bozacak etkiye sahip değildir. Kaldı ki her toplumun haini vardır. bizim hainlerin de biraz fazla fütursuz olmaları da bu kaideyi pek zorlamaz. Ama bu halk bir avuç hain değildir. Bu halk özgürlük yolunda önüne çıkabilecek her engeli silindir gibi ezip geçecek bir güce ulaşmıştır.
Şimdi Türk devleti Güney’e bomba yollayarak Güneyli güçleri ve halkı PKK’ye karşı yeniden bir saldırı pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Yarın benzer bombaların bir tepki olarak Ankara’nın kalbinde patlaması hiçte şaşırtmamalı.
Buda dag ıtlerının dag serefsızlerının 14 mayısta kendılerıne ait bi sitesinde yazdıkları. :durdurun
http://216.239.59.104/search?q=cache:gRqLMLsOEpIJ:www.hpg-online.net/tr/guncel_yazilar/guncel_216.html+ankaranın+kalbine+bomba&hl=tr&ct=clnk&cd=5&gl=tr

Cumleler youtubedekılerle aynı. Umarım dedıgın gıbı dahada cok ılgılenme ımkanı bulunur sky ;)
Ama bu yazıyı okuduktan sonrada ben acıkca anlıyorum bu net alemı baya genısmıs ve uzerınde durulması gereken bı konu her yonden

Gєηco

Altın Üye
AsLan Amca lüzumsuz tartışma içerikli mesaj attıgından dolayı 3 gün cezaLısın.

PORYAD

New member
ben bu adrenali1981 denen adamı bı bulursam verecem adrenalı gıtsın bılmemne cocuguna!!!

iSpiK

Kadim Dost
bu adrenalin köpegiyle bir iki mesajta karsılıklı küfürlemiştim biliom lavugu

bu arada onunkı belkı tahmınde olabılır cunku pkk hücre bi örgüt... onun icin bi eylemi herkesin bilmesi gibi bi olay yok zaten hucre dısına cıkarılan eylemlerde devletimiz gerekli sekilde mudahalede bulunuyor...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
iSpiK' Alıntı:
bu adrenalin köpegiyle bir iki mesajta karsılıklı küfürlemiştim biliom lavugu

bu arada onunkı belkı tahmınde olabılır cunku pkk hücre bi örgüt... onun icin bi eylemi herkesin bilmesi gibi bi olay yok zaten hucre dısına cıkarılan eylemlerde devletimiz gerekli sekilde mudahalede bulunuyor...
olm bi ara youtube da el atmamız lazım
ben çok gördüm youtube da böyle ....leri sende görüyosundur mutlaka
gerçi bu .....ler sadece forumlarla sınırlı değiller ama elimizden geleni yapmamız lazım

HTML