sakar vampir

trojan_26

New member
Alman vampir,ingiliz vampir ve türk vampir temel uçakta gidiyorlarmış.Alman vampir kan içmek için uçaktan atlamış,5 dk sonra gelmiş ağzı burnu kan kimin kanını içtin diye sormuşlar.Oda şu binayı görüyormusunuz demiş onlarda evt görüyoruz peki onun önündeki kadını görüyormusunuz demiş onlarda evet görüyoruz demişler işte ben onun kanını iştimde geldim demiş.
Bu sefer ingiliz vampir kan içmek için uçaktan atlamış,5 dk sonra gelmiş ağzı burnu kan kimin kanını içtin diye sormuşlar oda şu binayı görüyormusunuz demiş onlarda görüyoruz demişler peki onun yanındaki parkta oturan adamı görüyormusunuz demiş onlarda görüyoruz demişler işte ben onun kanını iştim demiş ingiliz vampir.
Sıra türk vampir temele gelmiş temelde kan içmek için uçaktan atlamış 5 dk sonra gelmiş agzı burnu kan kimin kanını içtin diye sormuşlar oda şu binayı görüyormusunuz demiş onlarda görüyoruz demişler peki onun yanındaki parkı görüyomusunuz demiş onlarda görüyoruz demişler pekiiii o partkadi elektrik direğini görüyormusunuz demiş onlarda görüyoruz demiş temelde işte ben o diregi göremedim demiş :victory
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

HTML