Sakın Buradan HOst Veya Domain almayın

anti-web

New member
arkadaşlar buradan host+domain aldım adama parasını gönderdim gelemdi dedi iyi dedim gene gönderdim sordum geldimi dedim evet geldi dedi aradan 2 ay geçti paran gelmedi siteyi kapatıcam dedi parayı gönder dedi bende ben kerizmiyim göndericem dedim siteyi kapattı beyler

http://cizgidizayn.com/ hosting şirketi burası

o siteyi kız ark. ma açmıştım o yüzden değeri büyüktü kapatılırsa rezil olcağımı bildiği için benden para koparmak için böle bir şerefsizlik yaptı yanlış bir konu açtıysam özür dilerim. silebilirsiniz.

Cyber-Warıor

New member
anti-web' Alıntı:
arkadaşlar buradan host+domain aldım adama parasını gönderdim gelemdi dedi iyi dedim gene gönderdim sordum geldimi dedim evet geldi dedi aradan 2 ay geçti paran gelmedi siteyi kapatıcam dedi parayı gönder dedi bende ben kerizmiyim göndericem dedim siteyi kapattı beyler

http://cizgidizayn.com/ hosting şirketi burası

o siteyi kız ark. ma açmıştım o yüzden değeri büyüktü kapatılırsa rezil olcağımı bildiği için benden para koparmak için böle bir şerefsizlik yaptı yanlış bir konu açtıysam özür dilerim. silebilirsiniz.
Aynı Şekilde Banada aynısı oldu Sitenın parasını yolladım 4 ay kullandım sorgusuz sualsız kapattı.Sonra adama hesap sordugumda para gelmedı dedı sasırdım kaldım
Dedim 4 ay boyunca nasıl kullandırdınız siteyi yanlıslık olmus fıln . sonra adama saydım:eek: adam domainimide vermedi ... gibi ortada kaldım

Ama sonraki Gün adamı benzettim...:)

Sitenin Adı... simhost.net

Şimdilerde Kafam rahat Site işi Zor Mis gibi Hackhell Var beaa...:sigara:

anti-web

New member
zor durumda kalınca sömürmek istiolar adamı birde siteye index atıo parası ödenmediği için kapandı die daha çok teşvik edio parayı göndermesi için adamı böylelerini şikayet ediceksin ama nereye ediceksin bilmiom yoksa edicem valla

imp_mitnick

New member
arkadaşlar böylelerine rahat vermeyin. gerekirse adamın olduğu yere gidin haddini bildirin. tavsiyem paraya az fazla kıyın adı duyulmuş güvenilir yerlerden alın.zaten önüne gelen host şireketi açarsa olacağı bu ...

cizgidizay

New member
Arkadaşlar Merhaba Ben Cizgidizayn İnternet Hizmetlerinin Sahibiyim.!

Adı Geçen Domainlerin kapatılma Sebebine Geldiginiz Zaman Adanada Yaklaşık 120 tasarıma izma atmış bir firmayız sizin bir tane domain paranıza tenezül edecek bir insan degiliz ama sizler domain i direk bizlerden almadınız aracı firmalar olan kişilerden aldınız.!

bu firmalara ben reseller ve domain bayiligi yapıyorum bana bu domain lazım diyorlar açıyorum 1 inci ve 2. aylarda çok güzel çalıştılar ama diger aylarda aldıkları reseller + domain parasını vermediler sonuçta bende bir iş yeri işletiyiyorum ve parası ödenmedigi içinde siteleri kapatmak zorunda kaldım benım yerimde sizde olsanız aynısınız yaparsınız bu insanlar benden yaklaşık 7-8 domain aldılar tanesine 10 ytl diyelim örnek : 70 - 80 ytl yapıyor- ve bu parayı aramak zorundayım. + vermiş oldugum reseller den alınmayan para..

+ bayim olan kişinin bana kaza yaptık paramız yok yarın parayı getırecek cuma ordayım cumartesi ordayım demesine ragmen ben seslenmedim hiç bir siteyi kapatmadım 1 ay beklettim baktım insanların gelecegi yok bende siteleri kapttım sizce haksızmıyım haklımıyım.! + bu yazıyı yazan arkadaş.lara tşkler diyorum hatalarımızı bilelim hatalarımızı kapatalım ama ilk önce bir gelin böyle böyle oldu deyin ben yardımcı olamıyorsam bu yazyı yazın.! [email protected] msn ve e-mail adresim eklerseniz görüşürüz.!

magriman

Banned
Yürü len.Okadar milleti kandırıyorsun ondan sonra ................................ .Hem suçlu hem güçlü.On tane mesaja bir cevap verip kaçmak olmaz.

free!

artık yok...
hiç böle şerefsizlik gelmedi aklıma gelse acaip köşe olmuştum euhehue :D
host mu lazım geliin geliin :)

SchakaL

New member
dolu bole adıler benımde abd uzantılı bı yer 10 gun de kapamıstı

Cree

Murat
Tüketici Hatlarına Şikayet Edin Arkadaşlar ;)

SchakaL

New member
ya ne adamsın bıde cevap yazmıs utanmadan sen dandık bayılerle calısma ozaman musterı ne yapsın bayı kelek se

redforce

New member
Arkadaslar internet hizmetleri veren kuruslardan alısveriş yaparken makbuz/fatura istediginizde herhangi bir sorun oldugunda hakkınızı arama özgürlügüne sahipsiniz.Türkiye dısından alışveriş yaptıgınızda onlar dahamı kaliteli ? Onlar dahamı güvenli ? Yalnızca yabancı ülkeye yatırım oluyor.Kücük kuruslar yüzünden bu işi bilincsizce yapanlar yüzünden ya da bu işi türkiyede lekeleyenler yüzünden bizlerede güven kalmıyor.Yani alışverişlerinizde biraz daha ücret ödeyin Faturasınıda alın derim.. :goz:

boranjudge

New member
kardeş komedi ya inanmayın kimseye bende size bir site söylim host sitesi değil ama burayı asla kullanmayın www.yonlendir.com adamlara üye olup alan adı alıyorsun kapatmak istediğinde sallıyorlar seni yok bakım aşamasında filan alayı TOP bunların bence adam gibi bir host bulun bu çok önemli bir mesele

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Geçtiğimiz kış geldi benim başıma böyle bir olay. Line host die bir firmadan bir müşterim için host almıştım. Sanırım Ocak ayı felan, müşteri tak die aradı site 3-4 gündür kapalı ne yapacaz die. Benim elim ayağıma dolaştı. Firma yetkililerine ulaşmaya çalışıyorum ama nafile. Bir müddet sonra bana mail geldi server taşıdırk en kısa sürede hesaplar aktif olacak die.Neyse aradan 5 - 10 gün geçti ve hesap tekrar aktif oldu. Ama hesap benim aldığım hesap değil. Ben 125 mb web alanı almıştım 25 mb vermişler. Tüm veriler kayıp. Bayağı bir sövdükten sonra kendi cebimden para verip koç.net'in yan kuruluşu olan kobiline.com'dan host aldım. Ancak hostbul'da adamlara bayağı bir aşağıladım.

X

O şimdi Asker
kebirhost.net ten 2 site aldım ve sorunsuz devam ediyoruz hizmet güzel her mesajıma karşılık veriorlar yıllık 60 ytl ye 10 gb bandwind 1. gb alan bence güzel ;)

iyi reklam yaptım walla ama yiğidi öldür hakkını ver :)

( CR4CK3R )

New member
Bundan Sonra alıcagınız hosting sirketlerinin veri levhasını görmeyi yada istemeyi unutmayın parayı yatırdınız .Makbuz forokopisini gönderrin .Her hangi bi sornla karsılasırsanız maliyeye sikayet edip durumunu basitce ispatlarsını .. aynen benimde basıma gelmişti X hosting tarafından .. Tanıdıklarınız haric herhangi bir hosting firmasından mutlaka vergi levhasını istemeyi unutmayın netekimde hosting işi illegal maliye ile ilgili bir bağı yoksa tabi .! ( http://www.fdcturkiye.com/ Dünyanın En Güvenilir Sitelerinden bir iTavsiyemdir.) 9 Senedir FDC Amerikan La isyapıorm hiç bir Olaya Rastlamadım ! )

barisnet

New member
ya bu konuyu açan arkadaş parayı şirkete nasıl göndermiş, muhtemelen havale falan yapmıştır. makbuzunu yayınlasada görsek kime inanacağımızı bilsek. Doğrusu ben domain almak için godady yi kullanıyorum. ancak hosting konusunda ben de bu tür sorunlar yaşadım. Hiç haber vermeksizin siteyi kapatanlarımı sayarsın, yoksa aldığım domaini şirketleri adına kaydedenlerimi?

HTML