Safir T-14

ßy_K0M!S€R

New member
S.a arkadaşlar

Zahmet olmazsa Sizlerin tecrübelerine dayanarak sizlere birşey danışmak istiyorum.
Ben bir tüfek almayı düşünüyorum.Zaten bir tane tüfeğim var ama bir tane daha alcam.
Safir T-14 marka bir tüfek almayı düşünüyorum.Diğer tüfeğimde Pieper horozlu çifte.
Zaten ben professıonal avcı değilim hobi olarak bu işi yapıyorum.Av yapacagım
hayvanlar büyük hayvanlar değil.Kuş,tavşan,tilki gibi avlar.Domuz avı felan yapmıcam:D
Zahmet olmaz ise bi yardım ltfn...

Kamil YAZGAN
Adana/Çukurova

Alın arkadaşlar bunlarda Resimleri...

Bu 1.model

buda 2. model

balılkçı

New member
36 cal.fiyaskodur

sevgili by komser.36 cal. birtüfek sadece tünemiş vaziyetteki küçük kuş avında kullanılabilir hele hele yarı otomatik ise gücünün yarısına yakınınıda mekanizmayı harekete harcar.fiyaskodur.benb bu tufeğin kırma ve poze kırma olanına sahibim.fantaziden ileri gitmez.en mukemmel kursunu bile düzün ve etkili vuruş sağlamıyor.bu silah çok küçük numara saçmalarla doldurulmuş mermilerle daha iyi çalısır. onca parayı vermenizi tavsiye etmem.almadan önce 50 tane değişik tip mermi deneyin.oyuncaktan az öte olduğunu görürsünüz.iki otomtik bir pompalı iki adet 36 calibre kırma.bir adet 40 kalibre kırma bir adet 22 cal(5,5 mm) bir adet 25 cal(6,35mm) havalı tüfeği olan bir trabzonluyum
sevgilerle

ßy_K0M!S€R

New member
Teşekkürler,balıkçı kardeşim oyuncak tüfekten biraz öte,fazla bir etkisi yok demişsiniz,fakat yotube da 30 m den damacana yı yerle bir edio.Çok fazla övüyorlar tüfeği. Teşekkürler balıkçı...

balılkçı

New member
benim tavsiyem al. sonrada 13 yaşına gelen kız yada erkek çocugunuz varsa ona hediye edersini
z.başlangıç için yeterlidir. sevgilerle

burakyr07

New member
balıkcı kardeşim osilah sizin bahsettinizden daha ii bir silahtır 32 cal olması sizi yanıltmasın otüfekle kesme kurşun atılır yani tek kurşun ben enson 200 metreden atışını gördüm sacı delip geçmişti eminim menzili daha fazladır sanıldığının aksine çok ii bir tüfektir komiser arkadaş gönül rahatlığıyla alsın ama sadece domuz avında kullana bilir çünkü saçma atmaz silahı bu video ile daha ii tanırsınız saygılar http://www.youtube.com/watch?v=buZLlYOpqQ4

HTML