SAF kalbim:( resimler tuhaf biras ama

apppiahh

New member

Ben seni sensiz yaşamaya aşığım...
Aşıktım.
Ama şimdi sensiz içimde kurduğum o temiz dünyamagirdin ve her şeyi alt üst ettin.Önceleri her şeyden gözüm gibi sakındığım kıymetlimdin.Şimdi ise kapımın önünde çiğnediğim paspas olmaya bile layık değilsin...
Aslında tüm suç bendeydi.Saflığımda,çocukluğumda,tecrubesizliğimde ve her şeyi kabullenişimdeydi.
Adın kadar soğuk adın kadar ayazdın.Beni üzmek sana mutluluk verirdi.Acıdan zevk alan insanlar gibi.Ben ise sırf sen mutlu ol diye ne desen başımı sallar "tamam" derdim.Dedimya benim kalbim daha hiç bir aşka ev sahpliği yapmadı.İlk aşkım,ilk dokunuşum,ilk öpüşüm,ilk ağlayışımdın sen.Bütün ilkleri sende yaşadı bu SAF yürek.Sen her ne kadar farkında olmasanda ilktin benim için.
Ve bir gün her şeyi yarım bırakıp gittin.Öylece kala kalmıştım.Feryatlarımı,yalvarışlarımı duymamıştın bile.Pusulasını kaybetmiş bir gemiye dönmüştüm sokağın ortasında.Gelip geçenlerin gülüşleri,bakışları,sesleri içimdeki yangını alevlendiriyordu.İşte her şey orda kalmıştı.O sokakta.O çiçekci dükkanının önünde.Zaten her şey orda başlamış mıydı?Şimdi orda kaldı tekrar.Çünkü kalbim hala orda seni bekliyor.
Ve işte bir gün gelmiştin.Aynı acımasız yüreğinle.Seni sensiz de olsa mutlu yaşadığım dünyama yeniden girmiştin ya da girmeye uğraşıyordun.Ama bu kez o SAF kız yoktu karşında.
Kalbimi o çiçekci dükkanının önünden çekip almana izin vermeyeceğim bu kez.Her ne kadar aylarca yağmur çamur demeden,gerek ezilerek gerek ağlayarak senin dönmeni beklese de bu kez ona DOKUNAMAYACAKSIN.
Çünkü ben sana inandığım için her gün dilim dilim ölüyordum.Bu yüzden
Sana dokunan ELLERİMİ keskin bir bıçağın ellerine teslim edeceğim...
Sana esir olan TENİMİ delik deşik edip içine tuz basacağım...

Sana canım diyen DİLİMİ seni öpen DUDAKLARIMI acımasız bir iğne ile dikeceğim...

Sana bakan GÖZLERİMİ gör edeceğim...

Sana inanan BEYNİMİ çıkarıp ellerimle paramparça edeceğim...
Ama en önemlisi seni deli gibi seven şu SAF KALBİMİ söküp sofrana yemek diye sunacağım.Kırmak,paramparça etmek için uğraştığın o kalbi bir an da yok et diye sana teslim edeceğim

Görüyorsunya seni öldürüyorum.Bin bir türlü acı ile yok ediyorum seni.Biliyorum sen yine korsan kalbini pusuya koydun bekliyorsun.Ama artık karşında SAF küçük kız yok.
Çünkü ben seni öldürdümmm
İçimdeki buz dağını erittim....

KÜLKEDİSİ(yazının tamamı kendime aittir)

Sercinho7

Dark Side of Creation
işte benm duygusallık temam budur :D

bundan soraki konularmda ki eğer yayınlamaya karar werirsem bende de bu tarz şeyler olucak :D

emeğin için saol ;)

angel_ina

Altın Üye
emeqine saqlık,qüzel yazı...

ama resımler ürkütücü :(

daha cicili bicili resimler olsa daha qüzel olurdu :melek

HTML