Sadece Adminler Lütfen Bakar Misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

renklitebe

New member
MERHABA ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE DE SÖYLEDİĞİM GİBİ BEN BU SİTEYİ SEVİYOR VE SAHİPLENİYORUM. AMA MANTIKSIZ UYGULAMALAR [YAPTIĞIM PAYLAŞIMLARIN BANA BİLDİRİLMEDEN TAŞINMASI, CEVAP YAZILDIKTAN SONRA KİLİTLENMESİ, VB.] VE SİTEDE OLAN BU NORMALDIŞI YAVAŞLIK BENİ RAHATSIZ EDİYOR. ÖZELLİKLE YENİ BİRŞEYLER ÜRETİP SİTEYE DAHA CAZİP, ALTERNATİFİ OLMAYAN BİR FORUM PLATFORMU YAPMA GAYRETİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR. AMA EN ÇOK CANIMI SIKAN BÖYLE BÜYÜK BİR SİTENİN KONU MODLARI YARATICI OLACAKLARI YERDE ORTALAMA ÜYE İLE AYNI STANDARDI PAYLAŞIYOR. ÖYLE Kİ BAZEN BİR DEVLET KURUMUNDA, BÜROKRASİNİN CENDERESİNDE OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM. MUTLAKA KURALLAR YAŞAMIMIZI KOLAYLAŞTIRIYOR. AMA GÖRÜYORUM Kİ USUL[BASİT OLAN] AMACIN ÖNÜNE GEÇMEKTE. SADECE SON YAŞADIĞIM ÖRNEĞİ VERİP, DAHA ÖNCE YAŞADIKLARIMA BİR KALEM ÇEKİYORUM.

BUGÜN YANLIŞLIKLA KONUYA ANKET EKLEMEK İSTERKEN ANKET AYRI BİR TOPIC OLARAK AÇILDI. BUNUN ÖNCELİKLİ SEBEBİ SİTENİN YAVAŞLIĞIDIR. ARKADAŞLAR SAĞOLSUNLAR BUNA MÜDAHALE ETMİŞLER. AMA NASIL?? İŞTE BURDA BENİM BEKLEDİĞİMLE KARŞILAŞTIĞIM MAALESEF AYNI DEĞİL. BEN ANKETLE KONUNUN BİRLERŞTİRİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜP TEŞEKKÜRE HAZIRLANIRKEN KONUNUN TAŞINDIĞINI GÖRDÜM. AMA BUNA DA ŞAŞIRDIM. AKLIMA İLK GELEN ANKETİN SİLİNMİŞ OLDUĞUYDU. ÇÜNKÜ KONUYU TAMAMLAYAN BİR ANKETİN BAŞKA BİR YERE TAŞINMIŞ OLMASI AKLIMA EN SON GELEBİLECEK ŞEYDİ. KISACA HADİ DİĞER ARKADAŞLAR YENİ, GENÇ, SORUMLULUĞU, OTORİTE OLMAYI EN SON KONUŞMAKLA BİR TUTUYORLAR. AMA SİZLER NEDEN MÜDAHALE ETMİYORSUNUZ. BU SONUCA VARMAMIN NEDENİ BU TAVIRLARDAKİ SÜREKLİLİK. ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM BİR ÜYEYE SORUMLULUK VERİP MOD YAPMANIZ İÇİN KRİTERLERİNİZ, EŞİK SEVİYENİZ NEDİR? YAZIMDAKİ SAMİMİYETİMİ ANLAYACAĞINIZI BİLİYORUM. HOŞÇAKALIN, KOLAY GELSİN.​

DeeRPaRtY

IRC Operator
renkLitebe Bende Bi Süredir Bu Sitedeyim.. DefaLarca KonuLarım KiLitLendi. DefaLarca KonuLarım siLindi.. DefaLarca BanLandım.. Burdayım haLa..
bi biLdikLeri wardır heraLde...

codec

New member
problemin olan mod'a pm'den ulasırsan daha kesın ve net cozum alırsın.

arfy

____yaNNNNN
tashıma ... qitLeme ... .siLme ws oLduunda geneLde pm atıLyr ....

ama 113 000 üye wr ... herkeshe yetismekh cok zor ... bashen bööLe aksakLykLar oLyabiLyo...

hem senin oLaydn anLadıım kadaryLa tashınnasmy gaayet doaL ... anket içhin bishim ayrı bi böLümümüsh war .... biLmem dikkat ettinmy ???

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı

Çoq Göze Batıyorsun Arqada$ım BöLe $eyLEre Gereq Yoq ReqLamLArdan Kaçının...;) Burda Herqes Görevini Yapıyor Bi İtirazın Varsa dier ArqLarın deiği Gibi PM YOLuyLa biLdirmen Daha İyi...

maximus

GeNeRaL
konunda haklı olabılırsın kardesım ama bızede bıraz hak ver. hh de 1 gunde yuzlerce konu kapatılıyo. ama burada modların herkese pm atmaları gercekten cok zor bır durum. konusu kapatılan arkadaslar pm yoluyla konuları kapatan mod arkadaslarımıza haber verırse sorunlar cozulmus olur. oyle bır hale gelıyoruzkı anlatamam bazı kısıler foruma uye olup daha ılk msj larında sacma sapan konular acıp forumun kırlenmesıne neden oluyor. bazılarıda ılk msj larında trojan-keyloger yukleyıp buradakı arkadaslarmızın bılgılerını ele gecırmeye calısıyor. ve bu yuzden mod arkadaslarmızın ısı bayaa bı zorlasıyo. lutfen anlayısla karsılayalım. ayrıca bu konuyu gundeme getırdıgın ıcınde tesekkurlerımı sunuyorum. ii forumlar :goz:

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
kiminle sorunun varsa onunla PM den görüş sonuç alamazsan burdan bildir
öneri şikayetlerde çok fazla konu açmışın içeriği 3 aşağı 5 yukarı aynı
biraz daha sabırlı ol :goz:

Chevignon

New member
Bende siteye ilk geldiğimde çok yanlışlarım oldu.konularım silindi,kapandı vs.ama pm yoluyla o bölümün moduna ulaşırsan gerçekten yardımcı oluyorlar.Ben pm attım ve herseferinde yardımcı oldular.Konularım toparlandı eksiklerim halloldu.Zamanla forumun düzenine alışıyorsun ve herşey kolaylaşıyor.onlarada hak vermek lazım,bu kadar üyeye ulaşması zor.Arada çok yanlış insanlarda çıkıp başlarını ağrıtabiliyolar sabahlara kadar mod arkadaşların.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Konuyu taşıyan kişi gereken açıklamayı yazmış sen görmediysen onun problemi değil.

Gєηco' Alıntı:
ankete taşıdım..

birinin konusu kilitlenirken yada taşınırken o kişiye pm atma ''zorunluluğu'' yoktur.

konunun altına neden kilitlendiği belirtilir zaten.. yada üyelerden biri altına verildi yazmışsa tekrar modun verildi yazmasına gerek yok.

iyi niyetini anlayısla karsılıyorum arkadaşım.

ama çok boş konu açıyosun, yada verilen konuları açıyosun
forumun bi düzeni ve işleyişi var buna istemden de olsa engel oluyosun.
ama sana hosgörüyle davranıyor herkes..

''ben hackhelli seviyorum'' un altına sığınıyor herkes.. sonra saçma sapan yada daha önce açılmış konuları temizlemekle uğraşıyoruz. aynı bi çocugun evi dağıtıp annesinin arkasını toplaması gibi.. seviyorsan paylaşımla göster bunu..

buraya 3-4 saat girip ilgilendiğiniz konualrı gezip alacağınızı alıp çıkıyorsunuz, yada vereceğinizi verip.. modların gözleri ağrıyormuş, uykusuz kalıyorlarmış umrunuzda değil.. neden? çünkü siz hackhell i daha çok seviyorsunuz a.ılan konuları önce bi aramak çok mu zor?

burda herkes işini yapmaya çalışıyor insanların bi limiti var pes ettirene kadar gidiyorsunuz.

renklitebe' Alıntı:
SİTEMİZDE 110.000 MESAJ VAR BU BİLE YETERİNCE Bİ YÜK GETİRİRKEN GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAKİ MESAJLARIN NEDEN HALA TUTULDUĞUNU ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM. BUNUNLA İLGİLİ Bİ KONU AÇAYIM.
:sigara:

canın sıkıldıkça konu açıyorsun buraya

müzik dinlenmesi konusunda daha önce önerilmeyen bi öneri yapmışsın o konun hala açık.. demekki standartlar belli ve kurallar uygulanıyo. yoksa o konu da kapanırdı. yani kafaya göre kapatılmıyor yada taşınmıyor.

sonra öyle şeyler forumu kasıyor demiş st.anger, sende ona katılmışsın aslında kendinle de çelişmiş oluyorsun böylece.. neyse

şimdi bende konu açıcam gereksiz yere konu açanların konuları forumu çok kasıyor diye.. bu da benim hakkım değil mi?

renklitebe

New member
maximus' Alıntı:
konunda haklı olabılırsın kardesım ama bızede bıraz hak ver. hh de 1 gunde yuzlerce konu kapatılıyo. ama burada modların herkese pm atmaları gercekten cok zor bır durum. konusu kapatılan arkadaslar pm yoluyla konuları kapatan mod arkadaslarımıza haber verırse sorunlar cozulmus olur. oyle bır hale gelıyoruzkı anlatamam bazı kısıler foruma uye olup daha ılk msj larında sacma sapan konular acıp forumun kırlenmesıne neden oluyor. bazılarıda ılk msj larında trojan-keyloger yukleyıp buradakı arkadaslarmızın bılgılerını ele gecırmeye calısıyor. ve bu yuzden mod arkadaslarmızın ısı bayaa bı zorlasıyo. lutfen anlayısla karsılayalım. ayrıca bu konuyu gundeme getırdıgın ıcınde tesekkurlerımı sunuyorum. ii forumlar :goz:

İŞTE BENİM ARADIĞIM MENTALİTE DE BUYDU. SEVGİLİ maximus SENİN GİBİ BİRİNİN BURALARDA OLDUĞUNA İNANIYORDUM. TEŞEKKÜR EDERİM. HOŞÇAKAL​

maximus

GeNeRaL
renklitebe' Alıntı:
İŞTE BENİM ARADIĞIM MENTALİTE DE BUYDU. SEVGİLİ maximus SENİN GİBİ BİRİNİN BURALARDA OLDUĞUNA İNANIYORDUM. TEŞEKKÜR EDERİM. HOŞÇAKAL​

aslında butun arkadaslarmızın yazmak ıstedıklerı bu. ama kafaları karısık oldukları ıcn belkı ıstedıgın cevabı alamadın. umarım forumda faydalı olur ve faydalanırsın ii forumlar dılıyorum.

react

Admin
Süper Moderatör
Çok sıradan bir meseleyi "Sadece adminler bakar misiniz " başlıgı altında açman abes olmus bunu söyleyebilirim,
Arkadaş görevini yapmıs ve taşıdıgını da belirtmiş, daha ne gibi özel muamele bekliyorsun anlayabilmiş değilim ?
Üslubun , sunumun güzel ama içeriğine göz atıldıgı vakit oldukca yersiz, böylesine sıradan bir olayı bu mecralara taşımış olman benim forum kültürüme aykırı

blue_crazy

New member
arfy' Alıntı:
tashıma ... qitLeme ... .siLme ws oLduunda geneLde pm atıLyr ....

ama 113 000 üye wr ... herkeshe yetismekh cok zor ... bashen bööLe aksakLykLar oLyabiLyo...

hem senin oLaydn anLadıım kadaryLa tashınnasmy gaayet doaL ... anket içhin bishim ayrı bi böLümümüsh war .... biLmem dikkat ettinmy ???

[/QUOTE
Kardes neden Türkce'mizi güzel kullanmıyorsun?? Senin örnek olman gerekiyor bence.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
blue_crazy' Alıntı:
Kardes neden Türkce'mizi güzel kullanmıyorsun?? Senin örnek olman gerekiyor bence.

konuyu farklı yöne çekmeyin ne alakası var bununla konunun?

madem sadece admibler baksın dedin kapatıyorum adminler bakarsa yazabilirler zaten kapalı da olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML