Sadece öneri

Bargylia

New member
Merhaba arkadaşlar.Forumun yeni elemanlarından biriyim buraya yazı yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ama bir önerim var.Malum her ilk gelen gibi tüm konuları sırayla incelemeye alırken dikkatimi çekti Forum ana sayfasında bannerlar ve reklamlar çok büyük değilmi.Bu bannerlar biraz inceltilse ver reklam boyutları biraz küçültülse fena olmaz diye düşünüyorum.
sizlerinde fikirlerini alabilirmiyim.(
(Tamam gevezeyim ama kabul etmeseydiniz beni napayım :) )
Teşekkürler...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
öncelikle hoş geldin :D .... konun doğru yerde. bu arada gevezelik falan da yapmamışsın. ama şöyle bişey var. reklam verilirken belirli boyut ve alanlar hakkında anlaşmalar yapılıyor. bu anlaşmalar ne kadar zamanlığına ( 1 ay, 3 ay...) yapılıyor bilmem. yani anlaşma 5 aylıksa şimdi o küçültme ve inceltmeler yapılamaz. ama anlaşmalar her ay yenileniyorsa belki yönetim bu önerini dikkate alabilir. tabi şöyle de bir durum var, boyutlar ne kadar küçülürse reklam geliri de o kadar azalır hatta bazı siteler "biz o kadar küçük bannere reklam vermeyiz" diyerek reklamlarını çekebilirler bile. umarım açıklama yeterli olmuştur. ama sen benim bu ön söze bakma; yönetim bi kaç saat içinde asıl cevabı ve bilgilendirmeyi yapacaktır. iyi forumlar dilerim.

Bargylia

New member
reklam boyutlarınında anlaşma içersinde olduğunu bilmiyordum.Teşekkürler.Sadece 32,5 cm likmonitörün 8 cm inde (dörtte biri demek istedim siz bakmayın bana) reklamlar olunca garip oluyor.Sanki sayfalar uzun uzadıya gidecekmiş gibi mesajlar kutulara sıkıştırılmış gibi :) anlamışsınızdır.ilginiz için teşekkürler

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Bargylia' Alıntı:
reklam boyutlarınında anlaşma içersinde olduğunu bilmiyordum.Teşekkürler.Sadece 32,5 cm likmonitörün 8 cm inde (dörtte biri demek istedim siz bakmayın bana) reklamlar olunca garip oluyor.Sanki sayfalar uzun uzadıya gidecekmiş gibi mesajlar kutulara sıkıştırılmış gibi :) anlamışsınızdır.ilginiz için teşekkürler

http://www.hackhell.com/reklam/reklam.htm burada gerekli bilgiler var.... eski tasarıma göreydi o. sanırım en kısa zamanda yenilenecek!!!

HTML