Sabri'nin bileti kesildi

liverpool

New member
Galatasaray yönetimi, dün teknik direktör Feldkamp'ın isteği doğrultusunda süresiz kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'ndan kendisine kulüp bulmasını istedi.

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, Başkan Yardımcısı Adnan Polat ve Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile yaptığı toplantı sonrasında Sabri'nin Galatasaray ve Milli Takım futbolcusuna yakışmayan davranışlar içinde bulunduğunu ve bu futbolcuyu takımında görmek istemediğini ifade etti. Sabri'ye alınan bu karar bugünkü antreman sonrası tebliğ edilerek, süresiz kadro dışı bırakıldı.

Sabri'nin kadro dışı kalma sebebi olarak ise sezon başından bu yana antremanlarda ve deplasmanlardaki disiplinsiz harekteleri, saygısız tutum ve davranışlarının başta Feldkamp olmak üzere tüm teknik heyeti rahatsız etmesi olduğu ifade edildi.

Deplasmanda oynanan Çaykur Rizespor maçının ikinci yarısında oyuna girmesi için çağrılan Sabri, bu kararı protesto ederek saha kenarına 5 dakika geç gelmiş, her idmanda en sonda kendi başına gerilerde koşması, Hakan Şükür ve Hasan Şaş'ın olmadığı maçta mücadeleye kaptan olarak çıkması gerektiğini ifade etmesi üzereni Feldkamp ve teknik heyetin sabrı taştığı ileri sürüldü.

Tüm bu gelişmelerin ardından Galatasaray yönetimi süresiz kadro dışı bıraktığı Sabri'ye kendisine takım bulmasını söylediği ve milli futbolcunun tamamen gözden çıkarıldığı öğrenildi.

hürriyet

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
BUNDAN bir cacık olmaz dı zaten saygısız lıklarıyla anıldı hep ... fuybolcu olarakta tek artı yonu cok hızlı gerisi yalan oynadıgı maclara bakın 20 orta yapmışsa 2 tanesi takım arkadasına gelıyo...​

VolkaN

Altın Üye
sabriyide yedi bu kalli adamdan iice gıcık kaptım...

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
яize maçını izLeyen warmı bılmıroum ama Twden ızledım gec oyuna alındı dıye topa bıle koşmuyordu işte o anLadım ßu adam artık bize yaramaz.

HTML