Sabit telefondan SMS atma dönemi

karmatte_0488

New member

Cep telefonlarının mesaj gönderme özelliği artık sabit telefonlara da girdi. Artık bu telefonlardan da cep telefonlarında olduğu gibi mesaj atıp mesaj alınabilecek.

Karel'in ürettiği yeni DECT telefonu DE231'nin, cep telefonları gibi SMS alıp gönderebildiği bildirildi. Karel'in ürettiği yeni DECT telefonu DE231'nin, cep telefonları gibi SMS alıp gönderebildiği bildirildi. Türk Telekom'un bu özelliği vermeye başlamasıyla sözü edilen hizmetler kullanılabilecek. DE231'in, renkli ekran, oyun ve polifonik zil sesi, arayan numarayı gösterme gibi özelliklerinin yanı sıra 200 numara hafızalı telefon defteri, telefon kayıtlarından direkt çağrı başlatmayı sağlıyor. DE231'in, satışa sunulduğu bildirildi.

Tycon

New member
ahaha daha yenimi üretmişler :) benim 2 sene önce aldığım philips telsiz telefonda bile var bu özellik! Ama telekomun altyapısını hazırlaması gerekiyor...

kocaayak

New member
o o zaman hazırlasın yani :) telekomumu bekleyecez bu arada bir arkadaşın infosunda görmüştüm telekomla alakalı bir resım tırın arkasında :) ona katılıyorum

HTML