..::SaBaH oLDu HaYDi KaLK!!!::..

nickel_tec

New member
geceleri geç saatlere kadar süren takılmalar nedeniyle sabah uyanmakta zorluk çeken uyku hasreti arkadaşlar -bknz: ben-

ilkokuldan üniversiteye kadar sürüp biten okul hayatım boyunca okula hep sabah gittim, yane öğlenci olmak nası bi duygu bilemem... içimde hep kalmıştır, bigün de saat 11'e kadar uyuyup da sonra kalkıp okula gitmek...

ama nasip değilmiş... neyse gelelim asıl mevzuya..

sabahları erken kalkmanız gereken zamanlarda, nasıl uyandırılırsınız?

kendimden örnekler:
+ olm saat 8.30 hadi geç kalmışız (halbuki saat 7.30 bile değil)
+ kanka olm dersten arıyolar lan, imza atamamışlar yerine kalk git imza at öyle yat uyu
+ 9,5 şiddetinde bi dürtmeyle; hadi olm okula geç kalcam senin yüzünden (bilader)
+ ooooluşuuuu, hadi kalk bee, gece yatmıyosun sabah kalkmıyosun bak (annem)
+ ulan biz sizin yaşınızdayken sabah namazını kılar hiç yatmadan doğru işimizin başına giderdik :Sopa (babam)

ooofff offf, bayram tatilindeyiz ama, biliyorum üçgün sonra bu yne başlayacak, kasveti şimdiden çöktü
:(

yüxexes77

New member
"ooofff offf, bayram tatilindeyiz ama, biliyorum üçgün sonra bu yne başlayacak, kasveti şimdiden çöktü"

ehh hep aynı yaaa bu sefer okul biter iş hayatı başlar önemli olan zewk almasını bilöek ne kadar zorda olsa

nickel_tec

New member
yüxexes77' Alıntı:
"ooofff offf, bayram tatilindeyiz ama, biliyorum üçgün sonra bu yne başlayacak, kasveti şimdiden çöktü"

ehh hep aynı yaaa bu sefer okul biter iş hayatı başlar önemli olan zewk almasını bilöek ne kadar zorda olsa

geyik işte kardeş, okul bitti zaten iki senedir de iş hayatı... gece 1 de 2 de yatıyos, sabah 7.15 kalkıyos, gidiyos dükkan açıyo falan filan, artık bööle devam eder ömür boyu.. sağlık olsun, bea

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
ben coq kötü uyurum uyursam kolay kolay uyanaman
ben ögleciyim hergün 11de kalkıyorum fakat bıraksalar iftara kadar bile uyurum
ama o güsel uykumu annem hep bozuyorr :(
annemde care bitmiyor
dürtüyor
olmadıı yastığımı alıyor
olmadıı son ses müzik acıyor ( sevmediklerim )
yanii binbir türlüü uyandırma sekli var

:eek:

kbryant16

New member
Oğlum kalk!!
Hayır anne 5 dk daha uyucam
Bak kalkmazsan babanı çağırcam :) :)

my_KuTSaL

New member
dostum dogru söylersin askerde de koğus kalk var istersen kalkma yere atarlar valla sabahı 4:30 unda kalkıp traş ol bot boya yatak yap içtimaya cık gercekten cok zor bu çileyi ceken arkadaslarıma allah kolaylık versin banada tabi

KillaFlex

Altın Üye
tatil ne güzel di sabahları hep yattık şimdi tekrar okul başladı sabahın köründe kalkcaz offffff offff:(

mazlum5

Banned
Annem soguk kis sabahlari yorgani alir uzerimden artik kalkmak mecburi kalkip giyinecez baska yolu yok, yazlarida bi bagirir firlar tavana carparim kacti guzel uyku
:p :p

ne yapalim kader buymus daha cokkkk okulun bitmesine:( :(

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
bız unideykende ew arkadasım ayağı ıle durterdı dıyolak aynı su
+alp lan hişştt kalk okula git
-ben gıtmıcem bugun
+lan değissiklik olur bugun sen git
-lann s.git basımdan hademmemısın
+ne halınwarsa gor bende gıtmıom
yatardı horlamasına uyanır okula gıderdim :cool:

HTML