saçmalıklara bir son!!!

vega vhj

New member
az önce daha önce yayınlanan bir konu aşırı derecede canımı sıktı :mad: (modlardan özür diliyorum fakat bunu yazmalıyım)
gerçekten akıllı olduğunu sanmadığım bir arkadaş bire konu açıyor yok kürtler böle yok bu kürtler kürdistanı kuruyorlar allah vatan elden gitti.
BUNLAR BOŞ İŞLER ARKADAŞLAR
bu zaten ülkeyi bölmek için bir zeka oyunu !!!!!
şöle anlatıyım türkiyedeki kürtlerle diğer vatandaşların arasını bozmak için bir YÖNTEM!!! hemde en basiti ve bunları yapanlar türkiyedekiler değil!!! :(
yani dıştan içe bir saldırı her neyse bu konuya girmeyeceğim
arkadaş devlet için bişeyler yapmaya çalıştığını söledi
anında araştırdım arkadaşın devletle alakası yok hatta burdan bille değil yani o konuyyu açan türkiyede yaşayan biri değil nasıl araştırdığımı söylemiycem ama bunu böle bilin tüm hackhell üyeleri kardeştir bunlar tartışılmaya bile değmez biz burada paylaşmanın gerçek kardeşlik olduğunun farkına varıp üye olduk böle şeyler bize göre değil !!!!
TÜRK KARDEŞLİĞİ DEĞİL TÜRKİYE KARDEŞLİĞİ!!!!! :hhman:

akharis

New member
Hiç bişi anlamadım..

kod14

New member
arkadaşıma canı gönülden katılıyorum.dış mihrakların oyununa gelmeyin.türkiyede'ki bütün soylar kardeştir.bizi cekemeyenlerin oyunlarına gelmeyin......

kod14

New member
arkadaşıma canı gönülden katılıyorum.dış mihrakların oyununa gelmeyin.türkiyede'ki bütün soylar kardeştir.bizi cekemeyenlerin oyunlarına gelmeyin......

react

Admin
Süper Moderatör
Baştan aşağıya imza atacağım bir yazı, başlıgı olması gereken yere taşıdım

No-Panix

New member
yehovan
sanırım arkadaslar
Türkler arasında ki kardeşlikten değil
Türkiye'de yaşayan insanların kardeşliğinden bahsediyor

Kürt-Türk Kardeştir demek istyor ve çokta haklı.

Altına imzamı atıyorum kardeşim ;)

yehovan

Banned
Tamam Kürt-türk-çerkez-laz-tatar hepsi Türktür. Hepsi Türklüğün ayrı bir boyudur. Ama hangi tarihte hangisi ayrı bir kimlik ayrı bir halk olduğunu savunmuştur orası tartışılır. Hangisi Türklüğünden önce boyunu söylemiştir Tartışılır.

osiris_cemo

New member
Bu konuda söylenecek tek söz var "Ne Mutlu Türküm Diyene" işte bu söz bizi birleştirmesi gerekn bir sözdür.Türkiye cumhuriyetine vatandaşlık bağıyla bağlı herkes TÜRK tür.

maximus

GeNeRaL
arkadasım yazdıklarına canı gonulden katılıyorum. burda dıs guclerın etkısıyle turkıyı bırbırıne katmak ıstıyolar. laz,kurt,cerkez,..... hepımız kardeşiz. ve hepımız bu vatanın her bır topragı ıcın canımızı seve seve verırız. bu ayırımlara bır son vermelıyız. konuyu actıgın ıcın tesekkurler

T

Banned
aynen birader sonuna kadar okudum on numara bi yazı yazmışsın son günlerde gerçekten ırkçılık çok iyi bi şeymiş gibi gösterilmeye çalışılıyo hh de bazıları tarafından ama dediğin gibi türkü kürdü lazı çerkezi bu ülke bayrağı altında yaşayan bu ülkeyi bölmeye çalışmayan bütün insanlar kardeştir aksini söyleyen insanları din dil ırk ayrımı yaparak birbirine düşürmeye çalışan şerefsiz kalleştir

Ey insanlar! Doğrusu biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve birbirinizle tanışmanız için sizi milletlere ve kabilelere ayırdık. Muhakkak ki Allah yanında en değerli ve en üstününüz O'ndan en çok korkanınızdır. Şüphesiz Allah bilendir, herşeyden haberdar olandır.

(hucurat13.)

HTML