sık kullanılanlar boş gözüküyor

nahrub

New member
vista işletim sistemine ie8 kurdum gayet iyi sorunsuzdu ancak bugün sık kullanılanlar boş gözüküyor.masa üstüne al ver yaptım sık kullanılanları orada adresler gözüküyor ama araç cubugunda içi boş gözüküyor.yeni ekleme yaptıgım zamanda boş.işin içinden çıkamadım yardım edecek varmı.

angelmax

New member
boş görünür çünkü farkli oturumlarda kaydedilmiştir o zaman.
eski sık kullanilanlanlar menüsünü kaydederken vistayi hangi oturumla yani kullanici hesabi ile açtiysaniz tekar onla açiniz.

veya ie8 i yüklerken adim hesabinda değildiniz admin kullanici olarak oturum açin öyle deneyin olmazsa yine admin hesabindayken ie8 i tekrar kurun.

yinede olmazsa manuel olarak c:users(kullanicilar)\sıkkullanilanlar dizinindeki klasöre atiniz.

nahrub

New member
tek kullanıcı var sık kullanılanlar dosyasında gözüküyor ama ie8 sık kullanılanlarında yer almıyor yeni eklemeler yapıyorum onlarda gözükmüyor bu işin çözümü yokmu?

nahrub

New member
çözümü buldum aynı sorunla karsılasan arkadaslara faydası olur

Başlat - Çalıştır - regedit yazıp tamam diyorsun ve gelen ekranda aşağıdaki anahtara geliyorsun.

HKEY_CURRENT_USER\\\\
Software\\\\
Microsoft\\\\
Windows\\\\
CurrentVersion\\\\
Explorer\\\\
User Shell Folders

Sağ tarafta Favorites bulup üzerinde çıft tıklayıp değerini Sık kullanılanlar klasorun nerede ise yolunu yazıyorsun

mesela:

D:\BELGELER\Sık Kullanılanlar

gibi...:;

HTML