Rus Hackerlerden Videolu Hack Dersleri

furkan1988

New member
Harbi bu olay nedir yaa indiriyorum 300 kb bir çıkıyo rardan 35 mb şaştım kaldım bunlar hangi programla çeviriyolar videou hayret bişey ya ben en düşük olarak kaydetme formatı swf biliyodum avi' de küçük tür ama bu kadarda deil.
BAna tamda böyle bi program lazım nasıl bulurumki bunları sitesinden :) hepsi garip yazılar matrix deki kodlar gibi :)

zımm

New member
abi zaten avi formatındaki bişiyi winrarla sıkıştırırsan bayaa bi küçülür,

ama yinede adamlar süper

firatay

>>>> ALESTA
Biz Bunları Bir Anlasak Zaten Neler Olur. Ellerine Sağlık...!

furkan1988

New member
zimm' Alıntı:
abi zaten avi formatındaki bişiyi winrarla sıkıştırırsan bayaa bi küçülür,

ama yinede adamlar süper
Avi ler iyi sıkışmıyoa arkadasım ben tüm pcdeki videoları avi ye çevirdim az yer kaplasın diye bayaa bi denek var yani ama olmuyo aviler bu sıkıştırma olayında iyi sonuç vermiyo adamların avi formatı farklı:ter:
Walla 300 kb lık rar nasıl 31 mb olur hala anlamış deilim.:eek:
Bir film 25 mb fln o zaman :D ( Rar lanmış hali ) :)

fatal1ty

New member
furkan1988' Alıntı:
Harbi bu olay nedir yaa indiriyorum 300 kb bir çıkıyo rardan 35 mb şaştım kaldım bunlar hangi programla çeviriyolar videou hayret bişey ya ben en düşük olarak kaydetme formatı swf biliyodum avi' de küçük tür ama bu kadarda deil.
BAna tamda böyle bi program lazım nasıl bulurumki bunları sitesinden :) hepsi garip yazılar matrix deki kodlar gibi :)
arkadaşım sende bilgisayardan video çekip sıkıştırırsan böle küçülür ama avi bi filmi sıkıştırırsan bu kadar küçülmez çünkü bissürü renk var farklı farklı kareler var ama bu videolarda saniyede 10-15 harf falan değişiyo geri kalanı aynı şaşılacak bişey değil yani :)

123go

New member
BiPeRVA' Alıntı:
dosyayı ındırdım 2 mb cıkardım 490 mb :D nasıl oluo yaw bu adamlar her konuda ucmus .)
arkdasim böyle yap winzip sikistirma programini kur sonra sag tikla dosyaya zip and e-mail (tikladigin dosyanin adi) .zip e bas ielem bittikten sonra e-maile gönderme yapmak icin hazir bekleyecek ilistir butonun yaninda senin dosyan olacak sag tikla ona sonra farkli kaydet bu kadar. zor deil yaparsin isn.:goz:

furkan1988

New member
fatal1ty' Alıntı:
arkadaşım sende bilgisayardan video çekip sıkıştırırsan böle küçülür ama avi bi filmi sıkıştırırsan bu kadar küçülmez çünkü bissürü renk var farklı farklı kareler var ama bu videolarda saniyede 10-15 harf falan değişiyo geri kalanı aynı şaşılacak bişey değil yani :)
Saol ya haklısın galiba bende düşünmüştüm ama emin olamadan yazmiim demiştim.
Yoksa bir film 25 mb :D Hayal gibi bişey. :sigara:

shaheen

New member
furkan1988' Alıntı:
Avi ler iyi sıkışmıyoa arkadasım ben tüm pcdeki videoları avi ye çevirdim az yer kaplasın diye bayaa bi denek var yani ama olmuyo aviler bu sıkıştırma olayında iyi sonuç vermiyo adamların avi formatı farklı:ter:
Walla 300 kb lık rar nasıl 31 mb olur hala anlamış deilim.:eek:
Bir film 25 mb fln o zaman :D ( Rar lanmış hali ) :)

şu video yu bi izle istersen umarım video seni aydınlatır...
video yu kendi pc imde hazırladım bi bak derim bence 30 mb bi .avi nasıl rar la 700 kb oluo anlarsın

http://www.hemenpaylas.com/download/572295/aciklama.rar.html

SAYGILAR...

123go

New member
fatal1ty' Alıntı:
100% katiliyorum

Ersin_Tezcan

New member
Bazı vidyoları izledim.İzlemek yeterli.Ben bunlardan anlamam ama ilgimi çekti.Sadece vidioda adamın yaptığı şeylere bakmanız bile yeterli. Anlaşılmayacak birşey yok.Sadece başlarken yazdıklerı şeyleri anlamassınız 8 Rusça ) olduğu için.Oradada genelde şöyle yazılar var..
Merhaba benim adım ..... bugün size bilmem işte şunu yapmayı göstereceğim. Sonrada o işte kullanılan programların ismi veriliyor veya kodlar.Bazı vidiolarda gerek görüldüğü takdirde kısa açıklamalar var.

Bana hangi videoda ne anlaşılmadığını söylerseniz yardımcı olabilirim.

Birde bazı vidioların artık hükmü kalkmış:) .Yani mesela yahoo hack diye bir video var. O videoda gösterilen açık kapatılmış.Videoya bakarak aynısını ben yaptım ama sonuc olumsuz. Belki kodları yazamadım , oda olabilir. Ama meslea bir forumdan Kullanıcı isimleri ve şifrelerini çalma tekniğini anlatan vidyoyu izledim aynısı yaptım ve başarılı oldu:). Hack adına hiçbirley bilmememe razğmen videolar sayesinde birşeyler yapıyoruz :).

Bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.Rep falan verecemde onu bile nasıl yapacam bilmiyorum:). Repin bile ne olduğunu bilmiyorum ama siteden anladığıma göre ii bişey:).

Sevgiyle kalın.

HTML