Romantizm & Duygusallık & Sevgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Dostlar konuyu uzatmak istemiyorum. Daha önce bir kere daha Romantizm & Duygusallık & Sevgi bölümüne mod luk istemiştim. Daha önceki istediğimde yetersizdim fakat şu an yeterli konuma geldiğimi ve gerek kendi gerekse arıştırmalarım sonucu bulduğum Romantizm & Duygusallık & Sevgi bölümüyle ilgili yazıları sizinle paylaştım ve paylaşacağım. Eğer o bölümün mod larınında ihtiyaçları varsa onlara yardımcı olmak istiyorum. Şimdiden herkesin olumlu veya olumsuz mesajları için teşekküler.

react

Admin
Süper Moderatör
hm, söz konusu bölümün bir başka yöneticiye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

[ RigaL ]

New member
Bölümlerde 'online mod bulunma' yüzdesinin artması bakımından, mod sayılarının fazla olmasının daha iyi olucağını düşünüyorum..

Paylaşımların ve özeldeki konuşmalarımız da HH`de çalışmak için ne kadar istekli olduğunu açıkca gösteriyor zaten..

Benden :eek: +1 :eek:

[KooZ]

New member
bnde arkadaşlarıma katılıyorum o bölümde modlarımı,z zaten çok iyi gerekli oldugunu pekde sanmıyorum yani not-1 not +1 hayıırlısı olsun kardeşim:D

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
önemli Not!!

Arkadaşlar ben bu bölümdeki mod larımızın yetersiz olduklarını söylemiyorum,ben bu bölümdeki modların(by_genco ve evrenbesiktas ustadım)online olmadıkları zamanlarda bölüm hakkında gerekli işlemleri yapmak istediğim için mod luğa adaylığımı koydum. Sitemize gün geçtikçe sürekli yeni üyeler katılıyor ve forumumuz büyüyor bundan dolayı çok yakında mod sıkıntısı yaşanabilir(tabi bunu yöneticileirmiz daha iyi bilir)bundan dolayı mod olmayı istiyorum.Emin olabilirsiniz ki mod olsamda olmasamda geçmişte yaptığım paylaşımlara devam edeceğim, ama şunu içtenlikle söylüyorum mod olayımda hangi bölümde olursa olsun gibi bi düşüncem yok benim tek istediğim ilgilendiğim bu bölüme mod olmak ve üstadlarıma yardım etmek.İyi forumlar....

piken

New member
şimdi alone ben senin yazılarını elimden geldince takip etmeye çalışıorum ve begeniorum da,by genco ve evren yeterli orası için die düşünüorum,ama yok eğer yönetm uygun görürde onlar offlineken sana hak verirlerse sana destek veririm o zmn:) ama dediim gibi,evren ve genco yeterli gibi,bence mod olmak için bu kadar heves etme ,ztn romantzmde tanınan bi üyesin seviliosun bence tadını çıkar,ztn hakettğni elbet alırsın:)
saygılar

Gєηco

Altın Üye
sevdiğim bi üyesin yanlız şu anda kendi bölümümümüzde 3. bi mod a ihtiyacımız yoq diye düşünüyorum...eger 3. bi mod alınma zamanı gelirse sen olmanı isterim.. :eek:

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Hojam o zaman mod ihtiyacı olunca lütfen beni haberdar edin gerçekten size yardım etmek istiyorum.

Teşekkürler by_genco ustadım.(Yaptığın yorum için)

Arkadaşlar lütfen yanlış anlaşılmasın ben o bölümdeki mod ların yetersiz olduğunu düşünüyorum onların offline olduklarında o bölümle ilgilenmek istiyorum.Fakat şu an ihtiyaç olmadığını anlamış durumdayım. İleride inş. olurum. İyi Forumlar.

theozy

Kadim Dost
2 mod şimdilik yeterli orası için.. ama modlardan biri ayrılırsa pm at bu başlığı açalım.. şimdilik closed..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML