Rogue Master İtem

SrkShooter

New member
Merhaba arkadaşlar rogue master için gerekli olan Unstable Kantarose's Heart nerede bulabilirim centaur kesiyom Sadece kantarose's heart çıkıyor yardım edin pls ???

tunaaltay

New member
hani görev penceresi varya görev aldığında çıkıyor onu aç hani Unstable Kantarose's Heart falan yazıyo solda onun resmine tıkla gideceğin canavar çıkar. Yada hic uğrasma git pazardan al:D

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
arkadasında dediği gibi sağ alttan yardımcı cocuğa tıkla ve ordan görevini bul sonra Unstable Kantarose's Heart denen itemin üstüne tıkla hangi canavardan düştüğü ve map deki yeri orda yazar olmadı pazarda en fazla 1-2 m arası bişey :)

SrkShooter

New member
Dediği yaratıkdan kestim sadece centaur heart yazıyor başında unstable yok birde Grikonda şerefsizler 10m den satıyor param var ama bu kadarda pahalı almaz kazıkcılar haksız kazanç !!!

elndil_trr

New member
master itemleri bug da şuan vede Unstable Kentaur's Heart ronark da 12 - 18m arası değişiyor tüpler ise baya bi pahalı o treant dan çıkan tüp 2gb ye bile gördüm ve adam çekti 2 gb den ama normali şuan (bence normal deil) 80m

Game Trader

New member
Evet malesef buğta yeni felecek sistemde master olayı tamamen değişiyor sistemi devreye sokmadan şuanki master itemlerin droplarını kaldırdılar

bir iki hafta daha sabrediniz lütfen .

Game Trader

New member
yeni gelecek sistem neymiş çok merak ettim ..?
1759 packinde büyük ihtimal caos packi geliyor aslında kronos caos packi idi mgameye odenmesi gereken para ödenemediği için server açıldı caos gelmedi

Dün itibari ile yeni yaratiklara alisilsin diye tum serverlerde boss eventlerde yeni yaratiklar atildi

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
1759 packinde büyük ihtimal caos packi geliyor aslında kronos caos packi idi mgameye odenmesi gereken para ödenemediği için server açıldı caos gelmedi

Dün itibari ile yeni yaratiklara alisilsin diye tum serverlerde boss eventlerde yeni yaratiklar atildi
:) kaynak gösterirmisin ? çünkü ihtimalle olcak iş değil resmi site olursa iyi olur...