resimlerinizle para kazanın

djmehmetxx

New member

Türkiye'nin para kazandıran ilk uluslararası fotoğraf sitesi yayına başladı. Siteye daha ilk haftada yüzlerce kişi üye oldu. İmagestockTR adlı site çocuğunuzla eğlenirken, tatilde, kırda bayırda gezerken çektiğiniz fotoğraflardan size para kazandırıyor.

www.imagestockTR.com sitesine gönderdiğiniz fotoğraflarınızı hem internet ortamında arşivleyebilme hem de onlardan para kazanabilme imkânı sağlıyor.

GÖRSEL TÜKETİCİLERE FIRSAT

Türkiye'deki görsel (fotoğraf, grafik ve animasyon) ürünlerin arz ve talebinin buluşacağı internet tabanlı en kapsamlı web platformu olan www.imagestockTR.com, profesyonel ve amatör fotoğrafçılar ile grafikerlerin dijital ortamdaki görsel ürünlerini bir araya toplayarak, görsel tüketicilerine lisanslı olarak satmalarına imkân sağlayan Türkiye merkezli ilk web uygulaması.

Platform, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki görsel potansiyellerini ortaya çıkararak bunları dünyadaki tüketicileriyle buluşturup, hem fotoğrafçıların ve grafikerlerin gelir elde etmelerini sağlamayı hem de görsel kaynaklarımızın etkin kullanılmasına olanak sağlayarak ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

ESER GÖNDERİM SÖZLEŞMESİ

imagestockTR, sisteme Eser Gönderim Sözleşmesi ile eser yükleyen sanatçıların eserlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunuyor. Kolay ve anlaşılır site yapısıyla www.imagestockTR.com, eser sahiplerini teknik detaylara boğmadan eserlerini siteye kolayca yükleme olanağı veriyor.

alıntı haberdir...

siteye girdim ve üye oldum gerçekten uluslar arası bir site ve dedikleri doğrudur...

Giovane

Altın Üye
güncel bölümüne tasıyorum. kaynağı tam belirtsen iyi olurdu ..

HTML