Resimlere trojan ekleme

fatihozel

New member
Arkadaşlar biligisayarımıza gelen belirsiz bazı resimler gelir bizde amannn resimdir deyip genelde açarız yada sileriz... silmek bir çare ama ya açtığımızda ...aslında bizim bir suçumuz yok sonuçta gelen resim içnde ya virüs varsa...
işte size yolladığım bu program bize gelen resimlerin içinde acaba trojen varmı yada gizli bir virüs varmı...diye kamuflaj programlarını açığa çıkartıyor...burası bizi ilgilendirmiyor aslında bizi ilgilen diren kısmı bu programın içine yabancı bir program koyabilmemiz...
neyse konuyu baya uzattım

aşağıdaki linke tıklıBeeP programı indirebilirsiniz...
color=#800080 http://securengine.isecurelabs.com/

gelelim dosya gizlemeyi anlatmaya :
securEngine Professional’ ı çalıştırın ve Hide Files yazan linke tıklayın

Add Files düğmesine veya Add Folder düğmesine basıp gizlemek istediğiniz dosyaları seçin.isterseniz dosyaların bulunduğu pencereye sürükle-bırak şeklinde de ekleyebilirsiniz.bunların dışında daha önce çalışmış olduğunuz kara tahtayı da BlackBoard tuşu ile import edebilirsiniz...

eğer herşey tamamsa Next tuşuna basın.ayrıca burada dosyaların sıkıştırılıp sıkıştırılmayacağına da karar verebilirsiniz.

dosyaları içine gizlemek istediğiniz taşıyıcı dosyayı seçmek için Select Carrier düğmesine basın. burada dosyaların silinip silinemeyeceğiyle ilgili ayarlamalarınızı yapın. Next tuşuna basarak devam edin.

hangi algoritmayla dosyalarınızı şifreledikten sonra ana dosyanın içine gömmek istediğinizi seçip parolanızı da Enter Password yazan yere girin.daha sonra Save As tuşu ile tarayıcı dosyanın yerini belirleyip işleriniz tamamsa Next tuşu ile bir sonraki adıma geçin.

artık yapılacak tek şey kaldı.o da Hide tuşuna basarak tamamen güvenli taşıyıcı dosyanızı yaratmak ve içine şifralenmiş dosya ve klasörlei gömmek...

evet yazdığınız virüsleri yada kullanacağınız trojenleride programın çalışma prensibiyle birlikte gömmeniz sayesinde gönderdiğiniz programı karşı taraf kolayca kabul edip çalıştırabilir...

:durdurun

murat_1979

New member
bi işe yaramaz bu program server yada vürüsü gizlemez bu programın başka amacı var gizli haberleşme mesela arkadasınıza gizli birşey yazıyorsun bu yazıyı resım altına gizliyorsun karsı taraf bunu biliyor gorunuzte resım olrak gozuksede altında gızledıyınız dosya yada yazı oluyor o yazıya erişmek ıcın şifre geiriliyor şifre girilince eklenen yazı yada resım ortaya cıkıyor yani dosyadan ayrılıyor senın soyle dıyın sekılde olamaz nenden mı dıyelım server hazırladın ve yoladın resım olark gonderdın resmı cektı ve baktı server calısmaz yanı sen zaten zararlı dosyayı ıcıne gomdun sakladın o dosyaya erişemez anlamıssınızdır umarım bu sadece gizli haberleşme olarak kulanılır
ARKADAŞLAR BURALARDA YENİ KONU AÇAYIM DİYE YAZMAYIN YARARLI BİRŞEYLER YAPMAK İÇİN KONU AÇIN.
şimdi arkadaşa sorsam sen becerdınmı dıye bu şekilde bağlandınmı kimseye desem bilmem cevap yazarmı.

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
murat_1979 arkadaşıma aynen katılıyorum.. bu program senin bize verdiğin

amaca yönelik değil, bu sebeple de hiçbir işe yaramaz..

artık öğrenin şunu lütfen, gif veya jpg uzantısı ile bir başkasına trojan/keylogger

yediremezsiniz!..

fLoaDiNG

New member
her yerde bu programı görüyorum bunda en son basamakta yaptığımız save as adımından sonra dosya gelmiyor hazırladığımız dosya kayboluyor :)

anca

New member
ya ben daha once vidolara ve bir cok dosya formatinin icine torjensaklandigini duymustum ama konuyu hic arastirmadim.sehir efsanesi olmasi da buyuk olasiliktir.
bu programi denedim 84 kb nin uzerindeki dosyalari gizlemior.server yaptigimizda boyut 300 kb falan oluyor.her sartta ise yaramadi.
sizin de dediginiz gibi gizli haberlesme icin guzel bi program olabilr.burda baska bir hack konusu ortaya cikiyor.o da bole gizlenmis bir dosyanin kirilmasi.bunu daha once dusunen ve kirmayi bilen varsa bizimle de paylassin.
bu ve benzeri programlarla server gizlemeyi cok denedim ama her seferinde av lere yakalanio malesef.
pc ye girme olaylarinda burda yazilan yontemlerden fazlasina ihtiyacimiz var sanirsam.
bunu yapanlarda forumlarda paylasamasa gerek.millet bankalara, hukumet sistemlerine vs.. giriyor.baska birisinin bilgisayarina girmesi cok zor olmasa gerek o adamlar icin.

aslanvekap

New member
link kırık böle bir program işe yaramaz bu siteye daha yeni üye oldum acemi gözü ile bakmayın çok şey biliyorum

ahmetlike

Banned
artık şu gerçeği unutmayın bir exe dosyasını jpg nin içine gömemessiniz gömseniz bile ancak birleşmiş olurki ounda formatı exe olur ... çünkü ikisinin işlevleri farklı biri resim editörünü çağırırı diğeri ise windows loaderı çağırarak exenin görevini yapmasını sağlar ;)

00truva00

New member
konuyu açan arkadaşıma katılıyorum bizzat kendim denedim ve gerçekten resime trojen eklenebilyor. tüm kullanıcıları uyarıyourm .bilgisayara hiç bir zaman yüzde yüz güvenmeyin

bsgamer

New member
TuRK_HaRD' Alıntı:
murat_1979 arkadaşıma aynen katılıyorum.. bu program senin bize verdiğin

amaca yönelik değil, bu sebeple de hiçbir işe yaramaz..

artık öğrenin şunu lütfen, gif veya jpg uzantısı ile bir başkasına trojan/keylogger

yediremezsiniz!..

TURK HARD ARKADASIMA KATILMIORUM

SAHSEN A R E S

http://www.youtube.com/watch?v=_9hQ-j4BRvM

KANITLAMISDIR

EXE FORMATINDAKI BI DOSYAYYI JPEG YAPABILIOR 1500$ A SATIOR PROGRAMINI

HE VIDYODA TURKOJANLA BI ALAKASI FLN VAR SANMAYIN ORDAN SIZE GOSTERMELIK BISE

iSGeNCe

New member
Bu kadar uğraşacağına Ve Çalışmasında Sorun olmayan ama içine Server Gizlenmeyen özellikle Turkojan kullanıcılarının Hiç bir işine yaraman Alıntı Yaptığın Sözlerin Programını açıklayacağın kadar ..! Oluşturduğun Masa üzerindeki .Exe uzantılı serverini , Txt Dosya haline getirmeyi Veya Simge Facktor Altında toplayıp ..! Topladığın Dosyayı da Sağ tıklayıp Rar haline getirip Karşı tarafa yedirmek yanı sıra Dosya.tc den veya Rapidshare üzerinden .. Link yapıp Meile Almış olduğun Çakma isim üzerinden Welcomtu GirL diyerek adlandırıp Kurban kişinin..! Ağzı açık şekilde aboo bu karılar bu kızlar da kim diyerek sazan gibi açtırmasını göstersen Daha makbul olurmuş Sadece Fikir... Saygılar NeT KaBuS..!

HTML