resimdeki olayları hergün yaşamaya başladım bu konuda yardımcı olurmusunuz?

alperentan

New member

aynen resimdeki görmüş olduğunuz yazıyı okuyorum ve şu anda apımdaki tüm pclerimde bulunmakta olan bi virüs var ve windows setup dosyalarında bile kullanmış olduğum nod32 anti-virüs programım bile xp setup dosyalarında virüs olduğunu belirtmekle beraber o programı kullanıyorum ama bu konuda beni ihya etmedi bu konuda ve virüs bulunmayan bir xp yi nereden bulabilirim ,ve ağımdaki makinalrımı nasıl bi şekilde bu dertten kurtarabilirm ...
AYRICA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM SAYIN HACKHELL USERLERİNE

cemcicek

New member
Dostum salam bir virüse benziyor.Bence sağlam temizlemek xp yi yeniden kur.

Kaspersky ile tarat birde bakalım.

alperentan

New member
xp cd sini kopyaldım pc ye şayet elimdeki cd okunmazsa ordan yazdırıcaktım lakin o kopyaldığım xp nin içinde bile virüs buluyor kaspersky ile tarattırdım o bi işe yaramadı

mydonosse

New member
bence ilk önce hiç bişi yapmadan bütün bilgisayarları network den çıkar basına büyük bela almadan tek tek onları öncelikle temizlemeye calıs.
ve virusun adının da ne oldugunu bul ona uygun onu temizliycek bi antivirus vardır internet ortamında ama ilk olarak PC LERİ NETWORKDEN ÇIKAR..
şimdiden kolay gelsin.
HEYYY BU VİRUS DEİL Kİ :)
SPY : )
once pc yi güvenli modda aç
spybot la bi temizle sonra pc restart et hijack le temizle
ondan sonrada olmazsa
www.pandasoftware.com/activescan orda online scan olucak.temizklemior ama buluyor gidip güvenli kipde elle temizlersin.

hatta bana kalırsa bu netten bi spy yemiş ve hani paralı yüklersen kurtulursun falan gibi bişi
olmazsa sadece yükle bu spyware yi
ama lisans alma sonra sil..

alperentan

New member
bunu yapabilecek bi program yokmu ashampo antspyware yi install ettim lakin olmadı yine ve elimdeki xp cd sindede virüs var forumda aradım ama xp yi bulamadım indirmek için bu arada açıklamalar için saoalsın

alperentan

New member
on beş gün öncesine getirmek için benim bu pcye format atmamam gerekiyodu lakin format atılan bi pcde geçmişi gördüğünüde ummuyorum lakin diğer linki inceledim rapidshare de sorun çıkartıyor yindede çok tşk ederim arkadaşım

HTML