Renk ve Irk Ayırımı Yok!

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Türk ve Kürt Kardeştir! Renk ve Irk Ayırımı Yok!

Sayfaya ulaşmak için linke tıklayın:

Willkommen bei Facebook | Facebook

Arkadaşlar Facebook'ta böyle bir sayfa karşıma çıktı ve gerçekten aslında Türkiye'deki herkesin buna ihtiyacı var, hele hele böyle bir zamanda.. Kim ne derse desin...
Lütfen bu konuya tıklayan herkesin bu durum için sağ duyulu olmasını istiyorum ve herkesin destek vermesini istiyorum.

Yok uyumadan önce osuranlar, çişini en uzun süre tutanlar zart zurt gibi saçma sapan sayfalar binlerce kişiyi buluyor.

Bunun gibi anlamlı bir sayfanın da sağduyu sayesinde umduğumdan fazla sayıyı aşmasını ümid ediyorum.​

Lütfen destek verin, katılın sayfaya arkadaşlar.

HeLtEdrEnG

Banned
asla !!!!!!!!!!!!!!! elinde Türk bayrağıyla , televizyona çıkıp , Türk bayrağını 3 defa öpüp alnına götürmeyen ve Apo yavşağına ' vatan haini terörist ' demeyen kürt politikaciları ve bdp milletvekillerini görmeden , 1 kürt BENİM KARDEŞİM O-L-A-M-A-Z!!!!

insanın içinde olacak vatan sevgisi..... gerisi teferruat !!!!

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
asla !!!!!!!!!!!!!!! elinde Türk bayrağıyla , televizyona çıkıp , Türk bayrağını 3 defa öpüp alnına götürmeyen ve Apo yavşağına ' vatan haini terörist ' demeyen kürt politikaciları ve bdp milletvekillerini görmeden , 1 kürt BENİM KARDEŞİM O-L-A-M-A-Z!!!!

insanın içinde olacak vatan sevgisi..... gerisi teferruat !!!!
Sana bişey söyliyeyim mi?
Sadece saçmalıyorsun. Buradaki amacım, uzatılan bi el var, iyi niyetten ibaret sadece!
O bahsettiğin türden olan Kürtler, emperyalistlerin galeyanına gelenler; yani aldatılmış, kandırılmış insanlar.
Onlar da Türk askeri hangi amaç uğrunda canından oluyorsa, onlarda aynı şekilde canından oluyor.
Ama tek sorun, bazılarının bu vatanın aslında onların gerçek yuvası olduğunu anlayamaması, görememesi. Bütün problem bu, sonuçta tam olarak da olmasa sen de haklısın.
Bende kabullenemiyorum ama onlara sırt çevirmek, kurunun yanında yaşı da yakmak yerine sence böylesi daha kafî değil mi HeLtEdrEnG kardeşim?

Sana birşey sorayım:
Cüzdanında Atatürk'ün resmini taşıyan hiç bi Kürt kardeşimize şahit oldun mu?
Ben oldum. Yani bütün Kürtleri terorist ilan etme! Yemin ediyorum, bizim vatandaşlarımız ülkesine karşı nasıl duygulara sahipse, onlarında öyleleri var ama işte bilinçli olan Kürtler onlarda.
Amaç burada hepsini o şekilde bilinçlendirmek, hepsinin gözlerini en doğru şekilde açmak!

İşin özü kardeşin kardeşe silah doğrulttuğu, taş attığı bir dönemdeyiz. Ama daha bu ne kadar sürecek?
Onlarla iletişim kurmaya çalışarak çözmek mi yoksa gevurların onların kafasını karıştırmaya fırsat verdirmek mi?

Şunu da unutma, mantıkla atılmayan adımların hiçbir zaman devamı gelemez. Bu konunun da yani; işin özünde yalnızca mantık yatıyor.

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
al senin olsun kardeşlik. türkün türkten başka dostu yoktur. bu artık böle biline
O zaman git al eline taşı sopayı bulduğun ilk kürde dal.
Bunu mu istiyorsun?

Burası cahilliğini haykırmanın sırası mı? Bunun tek bi çözüm yolu var o da iletişim.
Ama sen bunu reddediyorsan bende sana çektirgit diyorum.
Kumunda oynamaya devam et ama hiç olmazsa, hani bi laf vardır; madem hiçbir faydan yok bari zararın olmasın.
Buradaki amacın iyi niyet olduğunu anlamak çok mu zor?

halit81.5

New member
☼«InfernaL»☼;4941868' Alıntı:
O zaman git al eline taşı sopayı bulduğun ilk kürde dal.
Bunu mu istiyorsun?

Burası cahilliğini haykırmanın sırası mı? Bunun tek bi çözüm yolu var o da iletişim.
Ama sen bunu reddediyorsan bende sana çektirgit diyorum.
Kumunda oynamaya devam et ama hiç olmazsa, hani bi laf vardır; madem hiçbir faydan yok bari zararın olmasın.
Buradaki amacın iyi niyet olduğunu anlamak çok mu zor?
http://www.hackhell.com/spor-videolari/658563-iste-dehset-goruntuler.html

senin bahsettiğin kardeşlik bu mu

HTML