Reklam kirliliğinden şikayet edenlerin Dertleri ne anlamadım!!!!((Önemli))

ToleRe311

New member
Ben öneri ve şikayetler bölümünde bir çok kişi reklamlardan dert yanıyor ya ben hiç bir şey anlamadım ya

Farzedin ki bir bakkalınız var ve Gelen giden alışveriş yapıyor ama siz para vermiyor ve tüm ihtiyaçlarını gideriyorsunuz ve o bakkalından kapısında X şirketinin reklamı var neyse artık siz diyosunuz ki ya ben hem alışveriş edeyim hem para vermeyeyim Hem de Bu dükkan gelir elde etmesin deyinnnnn

Ya biraz eliniz vicdanınıza koyun bu reklam kiriliğinden bıkanlar var ya((( nedense ben o reklam kirliğini pek görmüyor ki diğer forumlara reklamlardan girilmiyor ))) gelin size lazım olanları alın bir de üstüne deyin ki bu reklamlar da neyin nesi ayıptır ya

Yanlış değilsem (((Solariz)) arkadaşım yazmıştı bir arkadaş yazmışki reklamlarınız var sitedeki problemleri nasıl halledemiyorsunuz Solariz de yazmış eğer iki reklamdan gelir elde ediliyorsa sende site aç ben sana vereyim iki reklam (((Evet doğru söylüyor)))

Arkadaşlar şu konuyu bir tartışalım ya Allah için ya bu foruma yardımcı olmak için reklam uygulamalarına destek verelim

Hepimiz bu forumu kullanıyoruz faydalanıyoruz o zaman büyümesi için çaba gösterelim topic ler artıyor teşşekkürler artıyor vs... yani reklamlardan bu teknenin yürümesi için şart

Reklamlardan şikayet eden arkadaşlar Bu yazıyı okusunlar lütfen

Güzel bir atasözü var

Lafla peynir gemisi yürümez

Sen gel istediğini al ondan sonra deki reklam kirliliği var de ayıp gerçekten ayıp yani

Bu konuyu açmamın nedeni çoğu insanın bu konu hakkında Reklam kirliliği fallan filan diye yazması

benim isteğim ise reklam uygulamasından şikayet edilen konular açılmadan kapanması

Yanlış anlaşılmasın reklam kirliliği şikayetinde bulunan arkadaşların tüm konuları değil reklam kirliliği vs... diye girdiği konu açılmadan kapansın

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

Fatih Hoca

Banned
HH için gerekli oluyorsa neden şikayet ediliyo ben de anlamıyorum. Bir sürü şey paylaşılıyo. Böyle şeyler sitenin ayakta kalması için gerekli şeyler.

HTML