Reklam amaçlı kullanılan şu Msn penceresi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakkarealy

New member
Sizde de bu soruna neden oluyor mu bilmiyorum, ama bu "sevsevil" sitesinin reklam banner'i iexplorer'ımı inanılmaz yavaşlatıyor, forumda gezinemiyorum bile.
Yöneticlerden, bu soruna bir çare getirmelerini talep ediyorum.
Saygılar.

araghorn-g

Pentaxian
ya sinir bozucu bir reklam...
diğer reklamlara hiçbir itirazı yok... tabiki reklam olacak ama bu msn penceresi her konuyu açışta açılıyorya gıcık ediyor adamı

mad=46

forum delisi
al bende de o kadar ya bu gün çıkmaya başladı bende ki sorun ise ana sayfada ilk konunun bölümünü tam ortasında çıması 1 dk içerisinde sayfayı 10 ve üzeri yenilersek zırt pırt çıkıp can sıkıyo 2 veya daha fazla sayfayı açtığımda ise sayfa açılım süreleri yavaşlıyo sabır edicez biraz yakında kalkması dileği ile

Iced Earth

New member
ne yüzsüz bi hatun bu yaw sürekli yeni mesaj atıyo. reklam şart elbette anlayışla karşılamak lazım ama bu azcıkın sinir bozucu.ama napalım gülü seven dikenine katlanırmış

t@lh@

New member
evet gerçekten forumun yavaşladığının bende farkındayım ama reklamsızda olmaz dimi yani şart;)
neyse herkeze kolay gelsin

Solariz

Administration
bir kaç gün idare edelim çözüm üreticez arkadaşlar merak etmeyin sizlerler gibi bizlerde bu forumda geziyoruz farkındayız gereken neyse yapıcaz.

alpgg

New member
gerçekten acaip sinir bozucu refleks direk mouse gidio oraya :saskin

DarkCrab

New member
Forum'da 18+ üyeler yok sadece. Aile'si olan, daha kucuk yasta olan uyeler mevcut. yanı reklam'da pek reklam değil. karı kız muhabbetlerı :D
HH 'ının ıyılığı ıcın reklamlar bılıyorum ama gercekten cok sınır bozucu oluyor bazen yinede yöneticiler bu sorunu halledıceklerdır. (=

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML