Reklam Alanları

alpagu18

New member
aslında soylemek bana duşmez ama fikrimi bildirmek istedim reklam alanları biraz abartı olmamışmı sizce ?? reklam alanları biraz azaltılsa azaltıldığı gibi reklam fiyatlarını yukseldirsiniz boylelikle kazanc miktarı aynı olur.

Şöyle açıklayayım
468*60 = 6 adet banner
468*250 = 1 adet ringofon reklamı
Text reklam = 5 adet

her sayfada bu kadar reklam yukleniyor bence çok abartı olmuş. Yonetim bölümü bu konuyu bence göruşmeli. :cool: :cool:

react

Admin
Süper Moderatör
ekmek parası be kardeş :p
Bak mesela hala boş olan reklam verilmemiş alanlar var
talep artarsa eminim çok daha geliştirilmiş
dizilimlerle bir çok reklam alanı açarlar :p

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
walla bana bi zararı yok dostum bea....Ama fikrine saygı duyarım...

react

Admin
Süper Moderatör
scour' Alıntı:
walla ekmek parası bencede...yönetim iyi para kaldırıyodur bence ..;)
yok zavallım dark tam paranın hayrını görecekken
yeni server çıktı,değil para kaldırmak
evini bile ipotekledi :p

MAJESTE

Kadim Dost
önerin için teşk ederim bu konudaki çalışmalarımız sürmekte fakat hachell masrafları ağar arkadaşlar bir çok sunucu ile çalışmakda hh şu an bunun sürmesi ve size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için sizlerden ricam 30 saniye bekleyeceğinize 1 dakika bizler ve hh için bekleyin sorun kalmaz değilmi buda benim sizden ricam olsun teşk ederim ve bişi daha büyük para kaldırma amacında olmadık olmayacağız da sadece hh masraflarını çıkarsın ve daha çok güzel olsun yeter bizler para amacı gütmüyoruz

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Ordaki Iki Reklam Gozunuze Batmasin, Bu Sitede Tum Iceriklere Ucretsiz 80.000 E Yakin Kisi Ulasabiliyorsa O Reklamlar Sayesinde..

Yani Yarim Sayfa Reklam Bile Olsa Sonucta Bi Zarari Yok Bence.. Umarim Biraz Daha Reklam Alinir.. Ben Yeni Reklam Gorunce De Mutlu Oluyorum;]

olumlucumle

New member
sonucta bu sitenin dvm etmesi sadece reklam gelirlerline bağlı!suan ki gbi surumden kazanma mantiğinı uygulamak site için cok daa yararlı olacaktır bence!!

Cansiz

New member
bu sitenin yürümesi için reklam şart olmasa bu site nasıl kalkınacak
sitenin altında hazine yok herhalde!!!yeni server alındı bunun parsı nerden çıktı hh'den reklam olsun olmazsa sitede çok kötü duruma düşer!!!
site baba parsı yemio herhalde!!!
ama önerin güzel kötü demiorum !!

Gєηco

Altın Üye
gülü sewen dikeninine katlanır.. ; )
gönül isterki
50 serverdan size hizmet verelim
ve ne yavaşlıq ne de reklam olsun
ama ne yazıkki hayat o kadar basit değil : ) çoqmu acıklı oldu bea..

alpagu18

New member
ben zaten reklam almayın demedim sadece önerimi belirttim ve verdiğiniz cevablar karşısında artık nediim :p 10 reklam daha alsanız ;) bekleriz 2 dk ne oclaq. Daha iyi fikirlerle daha guzel reklam alanları bulmak dileğiyle herkese kolay gele :)

MAJESTE

Kadim Dost
Önerin İÇin teşk ederim sanırım konuyu bir açıkladık getirdiğime inanıyorum. iyi forumlar

bim_28

Altın Üye
react0r' Alıntı:
yok zavallım dark tam paranın hayrını görecekken
yeni server çıktı,değil para kaldırmak
evini bile ipotekledi :p
Ben Porshe alıcak biliyordum...

Hatta kız tavlamaya gidicektik.
Genco doğru söylemiş gülü seven dikenine katlanır
hayat acımasız serverler dünya parası (YTL) ama olsun
insan reklam görüncede mutlu olabiliyor...

XSTaTiC™

New member
Sitelerin temel direği reklamlar ve bu kosullarda reklam bulmak cok zor, reklam verenlerde reklam kucuk olunca pek vermek istemeyebilir ama senin görüşüne de saygı duyuyorum

HTML