Rekabete Hazırlar!

нешет

ву.иєѕєт
Galatasaray'ın başarılı stoperi Servet, "Savunmada rekabet kızıştı. Ama ben savaşa hazırım. İyi olan formayı kapar" dedi.. Emre Aşık ise forma için Servet, Meira ve Emre Güngör ile yarışacağını belirtirken, "Görevi üstlenmek için tüm gücümle her zaman mücadele edeceğim" dedi.

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Servet Çetin, önümüzdeki sezon yaşanacak olan forma rekabetine hazır olduğunu söyledi. Sakatlığı nedeniyle EURO 2008'den sonra takım arkadaşlarıyla birlikte çalışamayan ancak durumu her geçen gün iyiye giden başarılı stoper, "Fernando Meira'nın transferi gücümüze güç kattı. Kendisi oldukça yetenekli ve tecrübeli bir futbolcu. Bize büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yeni sezonda savunmada gerçekten de forma savaşı yaşanacak. Kimsenin yeri garanti değil. Fernando Meira, Emre Aşık, Emre Güngör, Murat Akça ve ben defansın göbeğindeki iki formaya talibiz. Kim iyi çalışır ve işini yaparsa formayı kapar. Bu rekabet de takıma olumlu olarak yansır" diye konuştu.

"ÖN ELEME MAÇINDA SAHADAYIM"
Sakatlığının tamamen geçmek üzere olduğunu ve kendisini iyi hissettiğini dile getiren Galatasaraylı Servet, "Çok büyük bir aksilik olmazsa Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında sahada olacağım. Zaten o karşılaşmalarda oynamayı çok istiyorum. Bu sezon Avrupa'da büyük hedeflerimiz var. İlk olarak da ön elemeye geçmek zorundayız" ifadesini kullandı.

GALATASARAY’da geçen yıl dönemin teknik direktörü Kalli tarafından Ankaraspor’a kiraya verilen, daha sonra da oynadığı oyunla Fatih Terim tarafından Milli Takım’a çağırılan Emre Aşık ise savunmada aynı mevkide 4 isimin yarışacağını ancak bu rekabetin kendisini korkutmadığını söyledi.

Emre, "G.Saray’dan bir dönemde ayrıldım. Bu ayrılıkta kendimi izinli hissettim, G.Saray, beni yeniden bağrına bastı. Şu anda oynadığım mevkii için Servet, Emre Güngör ve Meira da adaylar arasında. Yarışmadan kaçmam. Forma için tüm gücümle her zaman mücadele edeceğim. Skibbe kimi uygun görürse o takımdaki yerini alır" dedi.

Kaynak​

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Servet-Meira banko Libero

EmreGüngör -emre asık yedek oLurLar.SakatLanma olayı oLdumu imdadımıza yetşr..

ama banko İlk 11 de onucak isimler Servet-Meira

FOÇA

Banned
bence servet-meira garanti olabilir,Ben en çok Emre Güngör Sürpriz yapabilir diyorum

kraaal

New member
Emre Güngör şu an formayı alamaz ama 2 seneye kalmaz Sevet'i de Meira'yı da geride bırakır. Çok iyi bir oyuncu.

Mc_Lastman

New member
emre güngör neden formayı alamasın ki! bence bu yorum çok saçma.geçen sene servet ile müthiş bir uyum yakaladılar ve bizi şampiyon etmedi mi emre güngör.bence haksızlık etmeyelim emreye çok mükemmel bir stoper emre 11de oynarsa bu bana göre sürpriz değildir ama son karar hocanın

The_Ephee

New member
bi fenerbahçeli olarak söyleyebilirim ki galatasaray çok iyi bi kadro kurdu.. adnan polatın kişiliğini sevmesem de polat yıllardır galatasayın beklediği başkan niteliğinde.. polatı o yönüyle biraz da aziz yıldırıma benzetiyorum; kulübüne çok bağlı ve mali konularda fedakar..

meira da çok yerinde bir transfer, keza kewell de.. şu an gs nin ilk 11ini yazsanız hiçbir zayıf halka bulamazsınız.

lmCro*

gєвzєтєαм
Gs nin bu sene cok saglam defansı oldu bu transferle :goz:

HTML