Re.!

Codes

New member
Slm Benim Adım Emin 1.79 Boy Ela Gozlu 69 Kl bursada oturmaktadyım; Şu an Askerdeyım 68 gun sorna sızlerler daha sık gorusecegız sımdılık k.i.b Bys

Gєηco

Altın Üye
burda 70 bin kişi sana şimdi kendinimi tanıtcaq

hoşgelmişsin

yanlız biraz tuhaf bir giriş yapmışsın.

MAJESTE

Kadim Dost
genco arkadaş daha yeni geldi bilmio sanırım gerek yok yazmış işte....

aramıza hoş geldin kardeşim sende

react

Admin
Süper Moderatör
Codes bugün çok yordun beni :[
başlıklarını birleştirmekten bağlantı yalama yaptı :]
neyse bende bu güzide forumun üyelerinden biriyim

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Codes' Alıntı:
Slm Benim Adım Emin 1.79 Boy Ela Gozlu 69 Kl bursada oturmaktadyım; Şu an Askerdeyım 68 gun sorna sızlerler daha sık gorusecegız sımdılık k.i.b Bys

dostum tanışma tarzın ilginmiş...walla böyle tanışma olsaydı alllaaahh ...beyler halimiz nice olurdu...düşünsenize

hmm....annemin dedesinin adı ibrahim...3 yıl önceki ayakkabı ipimin markası nıke...arabamın lastiği en son 6 ay önce değiştirdim.......fln fln....nasıl olurdu ama ;)

Codes

New member
işin gır gırı nerde kalsın :)

reactor kusuara bakma ınternetı bulduguma dua edıyorum burda :) evde olunca senı daha cok anlarım hadı kolay gelsı nsana:)

reactor kusura bakma ınternetı bulduguma dua edıyorum burda :) evde olunca senı daha cok anlarım hadı kolay gelsın sana:)

RuTH

Altın Üye
şimdilik sadece Hoşgeldin diyorum iyi forumlar zamanla herkesi tanımaya başlarsın :hhman:

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
Codes' Alıntı:
reactor kusura bakma ınternetı bulduguma dua edıyorum burda :) evde olunca senı daha cok anlarım hadı kolay gelsın sana:)

oncelikle hosgeldin arkadasım ama 2 msj silmen gerekiyor ust uste aynı anda cvp yazamazsın yada hepsini birtanesinde birlestir iyi forumlar

Hell

Başarıda bir sanattır.
hoşgeldin ben hell hellboy : )

Cansiz

New member
hoşgeldin ii forumlar!!:)
bende namı diyar :mad:cansiz:mad: işte!:):)

HTML