rapidshare'i boykot ediyoruz

imparator001

New member
arkadaslar artik su rapidshare olayindan vazgecelim yaa.

hemenpaylas.com ne gune duruyo.

o da güzel de su limit olayi olmasa....

ne dersiniz hos olmaz mi??? :)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Ben rapidden memnunum hemenpaylas upload konusunda yeterlı değil
hata verme riski yuksek.
O yuzden rapid derımde başka bişey demem ;)

RomeoMAD

JusT B€
J@CK@L arkadasıma bende katılıyorum nedeni hemenpaylas.comyuklemenın ortasında yada basında hata verse sorun degil ama uploadı bıtırıosun sonunda hata verıyo onuda gectım mail atıyorsun onlarada cevap yok ama rapidde bole bı hatayla karsılasmadım
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=75568
gunlerdır bu baslık altında bıseler vermeye calısıyorum hemenpaylas.com bu dandık sıte yuzunden hevesım yarıda kalıyo bence turkler bu işi beceremıyo ne yazıkkı keske yapabılseler...

terteren

Altın Üye
bence de rapid daha sağlam ama arasıra hemen paylaşı da kullanabiliriz ufak dosyalarda zamanla düzeltirler inşallah

deadman

New member
Te®Te®eN' Alıntı:
bence de rapid daha sağlam ama arasıra hemen paylaşı da kullanabiliriz ufak dosyalarda zamanla düzeltirler inşallah
doğru söylüyorsun.

ps: hemenpaylaş download ve upload hızları sanki daha düşük.. şu andada hemen paylaşa upload ediyorum mb olarak yüksek bi dosyayı kanser oldum yaa. küçük mb dosyalar için kullanırım heralde bundan sonra

osiris_cemo

New member
rapidden ortalama 50 kb ile hemenpaylaştan 10-15 kb ile download yapılbiliyo sence hangisi daha avantajlı;? hemen paylaş yaramaz be kusura kalma

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
bende örnegin kücük bir video rapidden 200- 250kb ile inerken bu hemenpaylasta max 50kb de kaliyor.Aslinda bende cok isterim herkes hemenpaylasi kullansin. nede olsa türk mali yeli mali ama diger arkadaslarin dedigi gibi bencede simdilik hemenpaylasin daha cok eksikleri var bu yönde.

HTML