Rapidshare Yardım !

darkheal

New member
Iyı Aksamlar Arkadaslar ;
ßen Rapidshare'den 3 partlık 1 dosya indirmeye çalışıyorum internette birçok sitedeki çözümleri denedim benim sorunum > 1.Part ı indirdim ama 2. partı indirmem için 90 dakika bekLemem qerektiğini söylüyor ne yaptıysam yapayım oLmadı hiçbirşey işe yaramadı birçok ip gizleyen program denedim banamısın demedi modeme res attım düzelmedi fişini çekdim takdım gene olmadı rapidshare Alman rapidsharesi .de uzantılı lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler . . .
Saygılarımla 'DarKHeaL' :saskin

M_Ce

New member
demekki ip in statik.. statik ip dinamik yapılabiliyorsa dinamik yapmalısın o zaman modeme reset atınca hemen dosya indirmeye başlayabilirsin.

darkheal

New member
M_Ce Kardeşim Senin Dediğin Gibi Olabilir Modemin Üstünde Düğme Bile Yok Peki ;
Statik ip yi nasıl dinamik yapabilirim ?

unibjk06

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
dai muttemelen senin ip sabit ip ondan 90 dakika bekliyosun onu otomatik yaparsan ag ayarlarından olumlu sonuç alıcagını dusunuyorum ;)

nefretten

Banned
Modem ayarlamadan falan anlıyorsan modeme
reset at tekrar kur eğer anlamıyorsan uğraşma .

Ya bekle yada üyelik satın al :D

darkheal

New member
Modemin cd si yokmus tak çalıştrımış x) Reset atacak delikde yok off kafayı yiğeceğim arkadaşlar

Yokmu Çagresi =( =(

koko01

Banned
rapidshare.de premium şifreleri gözüme çarpmıştı dün bir sitede ...daha 2 günlük falan şifrelerdi ama alman sitesi olduğundan fazla önemsemedim... bence sen onu bir araştır...
rapidshare.de premiumler .com lardan daha çok ortalık malı formlarda... googledan bi arama yap derim ..

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Çerezlerinizi temizleyin...

Modeminizi kapatın bir dk falan... ya da restart atın..

Ya da Account bölümünden RapidShare hesapları verilmekte. Fakat bilindiği gibi bu hesapları yüzlerce kişi kullanabiliyor. Bu nedenle hızlı davranmalısınız ;)

Otium

Altın Üye
IP adresin dinamiktir statik olduğunu sanmıyorum Statik IP ücretini veren adam RS preyi rahatlıkla alır :p

Modemi aç kapat, IPin değişecektir, her parttan sonra yaparsan ard arda indirirsin.

Veya Rapid Premium al, kredi kartı kullanmam diyorsan,
www.rapidmatik.com
www.rapidpremiumtr.com

RS Resmi Satıcıları...

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
IP adresin dinamiktir statik olduğunu sanmıyorum Statik IP ücretini veren adam RS preyi rahatlıkla alır :p

Modemi aç kapat, IPin değişecektir, her parttan sonra yaparsan ard arda indirirsin.

Veya Rapid Premium al, kredi kartı kullanmam diyorsan,
www.rapidmatik.com
www.rapidpremiumtr.com

RS Resmi Satıcıları...
Dostum karıştırdın sanırım... Dinamik ip sahibi olsa ip adresi sorunsuz değişir. Statik ip adresine sahip olduğu için sorun yaşıyor ;)

Ayrıca Forumumuzda RapidShare premium satan arkadaşlar var... O sitelere nazaran daha ucuza alabilirsin ;)

red blood

New member
Statik ip olup olmadığını ttnetin yada başka bi internet sağlayıcısını kullanıyorsan onun sitesine girerek bakabilirsin. Orda yoksa kesin faturada yazar çünkü statik ip için her ay fazladan para ödenir. Eğer kapatmak istiyosan yani dinamik ip alcam diyosan internet sağlayıcına gideeksin. kaptcam diceksin. Eğer ip yi değiştircem başka bi statik ip alcam diyosan dilekçe yazcaksın 1 aya kalmaz(!?) değiştirirler :D

bir çözüm daha : Google a arat : ms dos statik ip değiştirme

mercankadi

New member
STATİK veya DİNAMİK IP ile alakası yok mesela benim de IP adresim DİNAMİK yani her PC yi resetleyişimde IP adresim değişiyor gibi gözüküyor şu siteden bakabilirsin IP adresine:

www.ipadresimne.com

burdan baktığımda farklı IP adresleri gözüküodu ama IP adresime BAN yediğim bi foruma halen giremiyordum yani TTNET sistemini sağlamlaştırmış modeme reset de attım 2 gün kapalı da tuttum hiçbiri işe yaramamıştı

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Bu işi sadece ipye bağlamayın arkadaşlar...

Size ait bilgiler çerezleriniz internet tarayıcınıza yükleniyor. Siteye giriş yaptığınız anda o çerezler kullanılıyor... İp adresini değiştirdiniz cookieleri de temizlerseniz sorun yaşamazsınız...

koko01

Banned
eğer elle reset atılamıyosa ,
internet tarayıcına :192.168.1.1 yaz (çoğunlukla bu)

çıkan kutuya :
(genelde) kullanıcı adı: admin
şifre :admin (eğer daha önce değiştirmemişsen )
ordan modemi resetleyebilirsin..

HTML