rapidshare partlı dosyaları indirirken

adraayak

New member
Tam yerimi bilmiyorum ama sorunum şu rapidshare partlı dosyaları indirirken part1 iniyor part2 ye geçtiğimde 2 saat beklemem gerektiğini yada bir hesap açmamı söğlüyor bu sayacı iptal etmek yada başka altarnetif çözüm yolları varmı ??

adraayak

New member
tam anlamıyla olmadı 160 dakida 47 dakikaya indi ama yinede yeter çok sağolun fişi hemen geri soktum biraz daha beklesem belki tamamen 0 lanır:)

red eagle

Banned
arkadaşım o ne biçim şey öyle.modemin elektrik prizine takılan fişini çek sfırlanır 160 dan 47 ye indi diyosun ilk defa duydum böyle bişeyi

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
bende ilk kez duydum ya sıfırlanır ya sıfırlanmaz. ama statik ıp de olmuyor ou biliyorum. statik ıp genelde sınırsız kullanıcılarda oluyor.
benimki 1024 4GB fişi çıkarıp taktığım zaman oluyor:D

gsksk1905

New member
modemin fişini çek firefox a gel araçlardan ozel verileri temizle de sonra Internet explorer dan
araçlar internet seçeneklerinden temprorarily internet files ı sil kotan sıfırlanmış olur

kadir19_03

New member
reset

:vur :vur modem fişini tak cıkar yada premium üye ol:durdurun :durdurun :durdurun

:vur :vur modem fişini tak cıkar yada premium üye ol:durdurun :durdurun :durdurun

HTML