rapidshare kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brave_0690

New member
rapidshare kesin ve beleş çözüm

MajorShare programın adı.Arkadaşlar programı ben kullanıyorum çok güzel bir program. Önce şunu söyleyim 15 dk bekleyip sonra 45 saniye bekleyip indirmek yok sadece linkleri kopyalayın gereken yere ve işinize bakın dun uyurken 400part indirdim.
Maalefes ekran görüntüsü koymasını bilmiyorum zaten gerek yok.Tek bir platform'da işinizi hallediyorsunuz küçük bir ekran.İlerleme çubuğu link ekle başlat hepsi yan yana ayarlar ise kapatma tuşu(x)'in yanında kullanımı da çok basittir hiç bir program gibi deildir

NOT:BİR HAFTA İÇİNDE BAKANIN YARISI KADAR YORUM GÖRMEZSEM LİNKİ SİLERİM ÇÜNKÜ

Emeğe saygı yok sitede

1001Design

330i ///M3 Design
400 part >>>> UNUT
emegine saglik

brave_0690

New member
sağlam hemde aşırı sağlam geçen ay 1000küsür part indirdim ama dikkat et kırık linkler olunca program sapıtıyor

Hardy

KroNiqDepR3s!F
RapidShare Plus 3.0 kullansanıza otomatik indiriyor linkleri tek tek 15 dk beklio indirmeye devam edio

ultranova

New member
o kadar program indirdim denedim malesef hiçbiride işe yaramadı zannetmiyorum bu da işe yarasın:(

MORE

New member
15 dakikalık bekleme süresi yok deme sakın...eğer bekleme süresi gerçekten yoksa çok güzel bir program olmalı ama bunu deneyen varmı??? 15 dakika bekletiyormu diğer programlar gibi...deneyenler yazarsa sevinirim...

BuNaLım

Bunalım
Kurdum Aynı crypload gibi 15 dk beklıyo bırı ınınce diğer oburune geçmıyo gerı sayıyo 15 dk fuzuli indirmeyın peş peşe beklemeden ındırse guzel bır proramdı

BrAvE HeArT

New member
bekleme yapmadan indirecek program yok henüz bulunamadı anca indirme tamamlandığında otomatikmen modeme res çekecek hemen arkasından diğerine başlayacak bi program yapılabilir. ??

brave_0690

New member
ultranova benim bu sitedeki ilk paylaşımım kendime çok güvenmesem vermem yha gece koyun sabah bitti herşey daha ne istiorsunuz? 400partlık oyunlar bile gunde falan iniyor programın +sı link'i ekleyip pc'ye hiç dokunmamak dosyaların kaydediğildiği yer ise C:\MS Rapid Downloads içi onı ayarlayabilirsiniz

dogukan77

New member
burası semt pazarı anlayamadım.Forumda isim vermeyeyim ama nice arkadaşlar var hiç bir karşıılık beklemden saatlerce hatta günlerce süren uploadlar yapıyorlar onlar bile kapris yapmıyorlarda sen nasıl yapıyorsun anlamadım.Forumdaki sanırım ilk paylaşımın mış sanırım son paylaşımın olur.Emek vermişsin upload etmişsin ama inan çoooooooook da ayıp etmişsin.Ama bir konuda çok faydan olmuş onun için teşekkür ederim.Hiç karşılık beklemeden upload yapan arkadaşların degerini bilmeyenlere çok güzel kanıtlamışsın.İşte bunun için teşekkür ederim

<<<DeFThELoG>>>

New member
sağlam hemde aşırı sağlam geçen ay 1000küsür part indirdim ama dikkat et kırık linkler olunca program sapıtıyor
işte o zmanda formatlamak zorunda kalıyorsun
bende öyle olmuştu sapıtıtı ve registry dahil c:\resycled\boot.com
d:\re
e:\re
dosyaları dahil hepsini sildi
harddisklere ulaşamıyordum
formatladım kurtuldum

önemli olan nokta şu linkleri tıklayıp var olup olmadıklarını,silinip silinmediklerini kontol etmeden indir demeyin sakın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML