Rapidshare dan başka site yokmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jevler35

New member
Arkadaşlar özellikle dikkat ediorum sitedeki linklerin %80 lik gibi büyük kısmı rapidshare.com dan.Siteden indirmek avantajlı olsa tamam diyicem ama hem o kadar uğraştırıo hemde üyeliği olmayanlar oldukça zorlanıyor.
mediafire.com , zshare.net depositefiles.com gibi birçok kolay kullanımlı ve dakikalarca bekletmeyen siteler niye kullanılmıyor.Bu rapidten dolayı birçok arkadaşım siteyle arasını açmış durumda.Başka sitelerinde kullanımının artmasını umuyorum.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
RapidShare Hem GüvenLi Hemde HızLı Neden ßaşKa site oLSun ki :goz:

Diye Düşünüyorum..

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
free kullanıcısyım ama
RS den bi şikayetim yok
günde 38 part indirmişliğim olmuştur =)

jevler35

New member
bu kdr seveni olduğunu bilmiodum ama rapidten başka gayet hızlı indiren ve güvenilir sitelerde var.Rapidshare gördüğüm yerden kaçar oldum.Arkadaşlardan ricam başka sitelerede upload etmeleri.

ChaMuR

Altın Üye
olaya maalesef tek taraflı bakıyorsunuz,birde bu dosyaları upload edenlerin gözüyle bakmanızı tavsiye ederim..
yeri geliyor bu kişiler 3-4 gb'lık dosya upload ediyor saatlerini,günlerini harcayıp,rapidshare.com harici siteler maalesef yeteri kadar güven vermiyor bizlere bu dosyaları saklama konusunda..
sık sık kapanıyor bu tür siteler ve bu dosyaları upload eden kişilerin bu emekleri boşa gitmiş oluyor..
bu sebeple dosyaların rapid'e upload edilmesinin en önemli sebebleri en güvenilir,en hızlı .. şekilde hizmet vermesidir..

sözün özü,bizde isteriz upload ettiğimiz dosyaların herkes tarafından hızlı ve kolay şekilde indirilmesini ancak,şu anda en iyi hizmet veren site olarak düşündüğümüz rapid'i kullanıyoruz bizde,her ne kadar bazı yönlerinden memnun olmasakda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML