Rapidshare üyelik vermiyor yardım

mahsunbey

New member
Arkadaşlar rapidshare üyeliğim vardı. 4-5 ay kullandım aylık üye oluyordum. Paypal ile alıyordum şuan al dediğimde hata veriyor.Aşağıdaki gibi bir hata veriyor sebebi nedir acep Please HELP

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

crazy_52

Banned
Kredi Kartın İle İlgili Bir Sorun Var.

Şuna Benzer Bir Şey Yazıyor.

Ödeme İşleminiz Tamamlanamadı.Çünkü Kredi Kartı İle İlgili Sorun Oluştu.Kredi Kartı Sorununuzun Ne Oldugunu Tam Olarak Ögrenmek İster İseniz , Kredi Kartı Müşteri Temsilcisi Departmanı İle İletişim Kurunuz.

Sonlara Dogru Yazılanları Çeviremedim Ama Bir Şey Sormak İstiyorum.Kredi Kartını Paypaldan Başka Rapid Hesabı Alırken Kullandın mı ? Çok Sık Kullanırsan Böyle Ufak Sorunlar Olabiliyor.

İYİ FORUMLAR

hemenyardim

New member
Kredi kartının limiti yetersizdir, ödemeyi unuttuysan belki geçici olarak dondurulmuştur veya son kullanım tarihi dolmuştur, uluslararası alış verişlere kapanmıştır,...

fibonaccii

New member
senin verdiğin kredi kartını kabul etmemiş. başka kartla veya alternatif ödeme yollarından biriyle deneyebilirsin diyor.

HTML