Rapid'e Son!

Katılıyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    59
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wonka*

New member
Arkadaşlar hepimizin sıkıntısını çektiği Rapid çilesine neden bağlı kalıyoruz anlamıyorum.. Forumda çoğu kişinin Rapid Premium üyeliği yok. Üstelik Rapid yeni getirdiği sistem ile bandwith'i de düşürdü. Rapid 'in yerine alternatif, daha iyi upload sitesi mevcut.

FlyUpload

Bu site Rapid'den katkat daha iyi. Sitesindeki açıklamalara göz atalım.

İngilizcesi

Share files (up to 2GB)
Unlimited downloads per 24 hours
Unlimited downloads (< 2000MB)
Unlimited parallel downloads
Unlimited bandwidth
Unlimited storage
Always free
No text to type
No download delays
No accounts, no email, no spam

Çevrilmiş hali (öğrenciyiz hatalar olabilir xD)

2 Gb 'a kadar upload imkanı
24 saat içinde limitsiz download
Aynı anda limitsiz download
Limitsiz bandwith
Limitsiz depolama (Heralde hiç silinmiyor demeye çalışıyor!)
Daima ücretsiz
Rapid gibi kedi-köpek yazı kod mod yok!
Erteleme-gecikme derdi yok
Hesaba, kitaba, maile spama hiç gerek yok!​

Artık rapid 'de ısrar etmemize gerek kalmadı sanırım! Sitenin özellikleri rapidi alt etmiş! Bütün paylaşımlar bu site ile tek link haline gelir düşünsenize! Özellikle yetkililere ve UpLoader Teama sesleniyorum. Şu Rapid'den vazgeçelim artık!

Kiowa Apache

&#358;reedo&#653; &#358;oreve&#422;
evet yhaaaa illa rapıdmı olcak arkadaşlar daha iyi upluad siteleri var yukardaki arkadaşın bahsettiği site gibi

derbederin

Altın Üye
özellikleri bakımından gerçekten güzel bi upload sitesiymiş

Watain

New member
çogu kişinin rapid uyeligi yok ama bir o kadar kişininde rapid uyeligi var örnek bizim upload ettigimiz cogu hatta hepsi rapid e upload edilmiş yurt dısı kaynaklı programlar cogu rapid olmasa elimizde işimiz cok zor

3mr

£ м ρ α χ
verdiğin siteye şiamdi baktım ama free üyelik göremedim...
bu yüzden pek çekici gelmedi...upload edilen dosyaların download sayısını görememe ve kontrol(delete,move...vb) edilememesi kötü olmuş...
yani bi kullanıcı paneli

Wonka*

New member
çogu kişinin rapid uyeligi yok ama bir o kadar kişininde rapid uyeligi var örnek bizim upload ettigimiz cogu hatta hepsi rapid e upload edilmiş yurt dısı kaynaklı programlar cogu rapid olmasa elimizde işimiz cok zor
Ne demek istedin anlayamadım? Upladığınız prog. ları başka bi siteye uplasanız ne gibi bi zararı dokunur ki?:melek

Øguz

Altın Üye
1 sene önce rapid en iyisiydi. Ama şimdi en iyisi değil
Rapid'in ciddi olarak 2 alternatifi var bence.
mediafire ve netload diğer alternatif olamazlar bence. Şahsen ben 6 aydır rapid'e upload yapmıyorum.

1. www.mediafire.com
max dosya boyutu : 100 MB
Dosya Ömrü : Silinmiyor

2. www.netload.in
max dosya boyutu : 400 MB
Dosya Ömrü : Downloadsız 90 gün
Java upload aracı var normal upload'tan % 20-30 hızlı.
Free kullanıcılar 3 Mbit download
Premium kullıcılar 16 MBit download yapıyor.

Ayrıca şöyle bir anket konusuda açılabilir. Rapidpremium hesabınız varmı? Yokmu? olmayanlar çoğunlukta çıkacatır bence.

-HaKiKaT-

Altın Üye
verilen upload sitelerinde bir süre sonra uploadlarımız siliniyor..Ama rapidshare'de baya bir uzun süre kalıcı olabiliyor....Çileye devam...

katılıyorum rapid uyuz ediyo ama premium almayı düşünüyorum:D ....

ya ayda 10 ytl werin kullanın paşa paşa....

Wonka*

New member
verilen upload sitelerinde bir süre sonra uploadlarımız siliniyor..Ama rapidshare'de baya bir uzun süre kalıcı olabiliyor....Çileye devam...
Unlimited storage-Limitsiz depolama
İbareye dikkat silinme gibi bi derdi yok. 2 Gb kapasite.

Birde arkadaşlar şunu söyleyeyim. Sadece verdiğim site olsun da demiyorum. Rapidden iyi siteler var. Rapid 'i üstün kılan bütün özellikler(!) 'den fazla verdiğim sitede o yüzden örnek verdim.

Neden rapidi seçiyoruz?..

*Uzun süresi (3 ay depolama) için mi? - Verdiğim sitede silinme gibi birşey sözkonusu değil.
*Kapasite için mi(!) Rapid 200Mb - FlyUpload 2000Mb
*Bandwidth mi? Rapid 500kbps - FlyUpload Sınırsız
*Ayrıca; Rapidde paralel download yok, FlyUp var. Rapidde IDM'hariç indirme yönetici desteği yok, FlyUp hertürlü. Rapidde bandwidth sınırlaması ile 1Mbps bağlantı ile max. 60kbps hızla dosya çekiyorsunuz, FlyUp 120kbps.

Premiumda bunların birkaçı geçerli değil diyebilirsiniz ama forumun yaklaşık %85 'i premium sahibi değil..
İyi düşünün yani..

Otium

Altın Üye
RapidShare daha güvenli + olarak sitenin tak diye kapanmayacağından eminim. Emeğim boşa gitmiyor ;)
Açıkcası Netload.in vb. sitelere güvenip te upload edemiyorum bir şeyler...

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
rapid bence çok iyi
şu an free kullanıcıla 200mb upload ve şifre istemiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML