Rapid yardım lütfen

By_Demez

New member
arkadaşlar ya rapid üyelik aldım 90 günlük fakan 2 gb indirdim limitmi ne doldu uyarısı veriyo normalde 50 gb indirme hakkım var dolması için yanlış değilsem çünkü ben sürekli rapid kullanıcısıyım önceden böyle bir problem vermezdi günde 12 gb veri indiriyordum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekiyo

hata bu

Error
You want to download the following file:
http://rapidshare.com/files/13529763/Yalanci_Yarim_-_Boeluem_28.part4.rar | 104600 KB

You have exceeded the download limit.

Your account is credited with 2.66 Gigabytes per day. 2.66 Gigabytes are equal to 2.660.000.000 Bytes.

1sc0rp!tX

Altın Üye
Rapidin günLük Kota limiti 2.66 GB ayda 80 GB oluyor..

O senin dediğin günlük 10 Gb limit eskide kaldı =)

bu arada rapidin yeni haberi bu gece 12 ile 1 arasında 1 aylık hesap 3333 puan yani 10000 puana 3 aylık rapid hesap Süpermiş walla :D

By_Demez

New member
kardeş cevap verdiğin için çok teşekür peki bişey soraca şimdi ben bu 3 gün download yapmazsam 4 .gün download yapmaya kalsam o 3 günün toplam downloadını yapabilirmiyim yoksa yine 2.6 gb mı indirp limitim dolcakmı bunu öğrenmek istiyom yardım :)

1sc0rp!tX

Altın Üye
4 gün download yapmasan 2.66 GB X 4 tabikide ama maximum 10 GB birikiyor sanırım yeni hesapLarda

K€N@N

Fearles Hack
Rapidin günLük Kota limiti 2.66 GB ayda 80 GB oluyor..

O senin dediğin günlük 10 Gb limit eskide kaldı =)

bu arada rapidin yeni haberi bu gece 12 ile 1 arasında 1 aylık hesap 3333 puan yani 10000 puana 3 aylık rapid hesap Süpermiş walla :D
kanka bu nedemek sımdı bı acıklama yaparmısn

ocra

New member
Sadece 12 ile 1 arası mı bu kampanya :) Acil cevap ver pls. Hesabım 10 dakika önce bitti :)

1sc0rp!tX

Altın Üye
evet arkadaşlar 1 saat içinde hesabınızı istediğiniz kadar uzatabiliyorsunuz tabi yeteri kadar puanınız war ise...

1sc0rp!tX

Altın Üye
evet bende 6 ay uzattım ve 3 tane extradan hesap açtım =)

HTML