Rapid premium reklamı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aquarius

New member
Ya arkadaşlar siz aldığınız reklamların ne olduğunu araştırıyormusunuz allah aşkına ücretsiz rapid üyeliği diye bir reklamınız var şu anda ben inandım ve indirdim sırf sizin sitede yayınlandığı için ama bütün kurulumun sonunda ne çıktığını biliyormusunuz freelotto diye bir siteden mail geliyor ve resmen kandırılıyor bu insanlar ya bunu çıkıp adam gibi anlatın yada böyle sahtekarlara prim vermeyin bu sitede :saskin

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
işte adminin cevabı

reklamı almadan önce programı inceledim virüs taramalarında geçirildi içersinde zararlı birşey göremedim program rapid tarafından veriliyo 250 kişide birine rapid hesabı verilmekte amac mail adreslerini alıp tanıttım yapmak mail adresinize reklamlar gelebilir bu tarz bi zararı mevcut mail ve spamdan rahatsızlık duyuyorsanız kurmamanızı tavsiye ederim..

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Solariz´isimli üyeden Alinti Mesaji göster
reklamı almadan önce programı inceledim virüs taramalarında geçirildi içersinde zararlı birşey göremedim program rapid tarafından veriliyo 250 kişide birine rapid hesabı verilmekte amac mail adreslerini alıp tanıttım yapmak mail adresinize reklamlar gelebilir bu tarz bi zararı mevcut mail ve spamdan rahatsızlık duyuyorsanız kurmamanızı tavsiye ederim..

CVPPPP

aquarius

New member
Sağol solariz kardeş ben söyleyeyim sanırım beni es geçtiler çünki hiçbirşey gelmedi bana reklamlardan başka :)

emre.bjk

New member
evet tanıtım amaçlı maıller toplanıyor dımı solarız arkdaşım:)?

sakın onları Spam olrk kullanmasınlar rıngofoncu arkadaşlar? anladın orasını..

neyse

sağlıcakla

Solariz

Administration
evet tanıtım amaçlı maıller toplanıyor dımı solarız arkdaşım:)?

sakın onları Spam olrk kullanmasınlar rıngofoncu arkadaşlar? anladın orasını..

neyse

sağlıcakla

=) bişeyi anladıgım ettigim yok reklam aldıgım ajansın bilgilerini isteyene verebilirim kim ne yapıyo bilemem ama bu sistemi kulanıyo açık açıkta söledim bundan benim bi karım yok bu hackhellin reklam gelirini gidermenin bi yolu benim anlıycam veya senin anladıgın birşey yok yani

Hell

Başarıda bir sanattır.
Kişiler bence solariz 'in o mesajını saadece reklamı yedikten sonra spamlar gelmeye baslayınca fark =).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML