Rapid 50GB (Süre Sınırlaması Yok) 2.95$

webkurdu47

New member
Arkadaşlar amacım reklam yapmak değil..size sadece danışmak istiyorum.. http://www.rapidunblock.com diye bi site var. 2.95$ a 500 rapidshare indirme linki veya 50GB hesabı alınabiliyormuş..diğer yabancı forumlarda bundan çok bahsetmişler..paypal üzerinden ödeme de yapılabiliyormuş..en güzel yanı rapidsharede ki ki hesabınız 1 haftalık , 1 aylık veya 3 aylık filan değil..hesabınızdaki limiti bitirene kadar..şimdi geliim soruma..burda hesabı olan birisi var mı? indirme hızı ne derecede?

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
50 Gb ßence Az. =)

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
RapidShare Premium Uyeleri 50 Gß 5 Günde İndireßiLir ßAGLanti Hizina Göre indirme Hizin Degişir ßenim ßagLantim 4096 indirme Hizim 490Kß/Sn..

para dox

New member
2.95 usd yaklasık 4 ytl mi yapıyo? git orjinal rapidshare sitesine ayda 18 ytl ver ve günlük 10 gb indir.
yani orjinali varken kazıklanma ihtimali yokken git orjinalini al 14 ytl daha fazla ver ve daha fazla indir..
ben 3 defa satın aldım ve indirecek bir şey kalmayınca artık beleş indiriyorum bir de internet hızımı düşürdüm.

sınırsızın en hızlısı ile 500 kb/s gibi bir şey iner.
sınırsızın en yavaşı ile 100 kb/s civarı iner. yani herkes için aynı değildir tabi ama ben bu şekilde gözlemledim.

paypal den felan anlamam diyorsan rapidpremiumtr.com sitesi var haftaiçi gönder parayı 4-5 saat içinde sınırsız rapidin olsun... ben de hackhell sayesinde öğrendim..

sanane1907

New member
Bir rapidshare üyesi olarak sana şunu söyleyebilirim 4 Ytl verip 50 gbyte kota alacağına(KAÇAK OLARAK) 10 YTL verip 1 aylık 300 GB Kota alırım (YASAL OLARAK) daha iyi :durdurun:durdurun

HTML