rap yapıorm

berkayyyy

New member
arkadaşlar amatör müzik bölümüne parçamı koydum yorumlarınızı bekliorm:biggrin

ağlamak zor olsa da ağlamıştım senin için
bir p*ç için hiç uğruna terkedilmişim
farkettimki bu hayatta en çok seni sevmişim
s*kmişim sensiz geçen günleri gecelere yenilmişim.......

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=276747

yanmış ellerim tütün kokar............................

firatay

>>>> ALESTA
Aramıza Hoş Geldin

1sc0rp!tX

Altın Üye
Hoşgeldin..İYİ Forumlar

DeathMatch

New member
hoş geldin ii..fıorumlar

berkayyyy

New member
ya forumda bakınıp bakınıp duruorum bi sorum war pm'im yok napçam napçam derken bana ait olan bi yere,ilk geldiğim yere geldim,soruyu yazcak yer bulamadım..buraya yazıcam umarım cevap alırım

amatör müzik bölümündeki "yanmış ellerim tütün kokar" başlıklı konumda 450küsür görüntüleme var speedyshareden kaç kişinin indirdiine bakılıo parçayı ancak ilk linkim olan rapidshareden bakamıorm,eskiden bakılıodu rapidde ama kalkmış,rapid konusunda aşmış olan biri bana yardımcı olabilir mi?nasıl bakabilirim kaç kişinin indirdiine?

araghorn-g

Pentaxian
aramıza hoşgeldin. kalıcı ve paylaşımcı olursun inşallah.

berkayyyy

New member
berkayyyy' Alıntı:
ya forumda bakınıp bakınıp duruorum bi sorum war pm'im yok napçam napçam derken bana ait olan bi yere,ilk geldiğim yere geldim,soruyu yazcak yer bulamadım..buraya yazıcam umarım cevap alırım

amatör müzik bölümündeki "yanmış ellerim tütün kokar" başlıklı konumda 450küsür görüntüleme var speedyshareden kaç kişinin indirdiine bakılıo parçayı ancak ilk linkim olan rapidshareden bakamıorm,eskiden bakılıodu rapidde ama kalkmış,rapid konusunda aşmış olan biri bana yardımcı olabilir mi?nasıl bakabilirim kaç kişinin indirdiine?

hoşbulduk ama galiba kimse bu soruma bakmıo:'(

berkayyyy' Alıntı:

ya cevap alamıorm eğer bu mesajı yazmam gereken yeri sööleseniz de olur hoşgeldin demein yaşlanıom artık forumda cevap istiorm sadece..

HTML