Rap dinleyen arkadaşlarımız için mail!

LiEqB

New member
Bildiğiniz gibi ülkemizde Ceza ile ateşlenen bir rap fulyası var. Genel herkes Ceza ile rapi öğrenir ve ardından sagopa dinlemeye başlar. Bu döngü her zaman aynıdır. Kısa bir bilgiden sonra mailimizi alalım.

Değişik seçeneklerimiz var ancak ben burada sadece "free" olanının özeliklerini aktarıcam ayrıntılı bilgi için sayfayı kullanabileceksiniz.

Click here to sign up!​

Free

[email protected]

Ad-Supported Email

• 25 MB Storage

• Web Mail

• Messages are deleted after 30 days of inactivity
Kod:
Diğer seçenekler ve ayrıntılı bilgi için [URL="http://mail.turkcerap.com/email/scripts/serviceMenu.pl?user=new&EV1=11419380884922316"]tıklayın![/URL]

xsuaty

New member
LiEqB' Alıntı:
Bildiğiniz gibi ülkemizde Ceza ile ateşlenen bir rap fulyası var. Genel herkes Ceza ile rapi öğrenir ve ardından sagopa dinlemeye başlar. Bu döngü her zaman aynıdır. Kısa bir bilgiden sonra mailimizi alalım.

Aslında haklısın ama ben sagopayla rap dinlemeye başladım şimdi fuchs dinliyorum.Cezayı hiçsevmem.Ama sago herzaman numberone dır

.....da bunlarım mail hack le alakası ne :p

LiEqB

New member
xsuaty' Alıntı:
Aslında haklısın ama ben sagopayla rap dinlemeye başladım şimdi fuchs dinliyorum.Cezayı hiçsevmem.Ama sago herzaman numberone dır

.....da bunlarım mail hack le alakası ne :p
Ufak bir tanıtım amaçlı diyebiliriz açtığım konularda yalnızca sign up linkinin olmasını istemem konuyu ilginç hale getirme amaçlı yazdım. Ayrıca @turkcerap.com gibi bir maili rap dinleyenler kullanır yanılmıyorsam o nedenle Türkçe rap hakkında küçük bir bilgi vermenin kimseye zararı olmaz :clap:

Hell

Başarıda bir sanattır.
sağol arkadaşıom emek vermişsin ellerine sağlık ama yeri bookmark :)

HTML