Rapİdden Biktinmi O Zaman Buraya

sago_keyy

New member
Rapidshare için işte kesin çözüm.(Bu defa kesin)
Beklemeden artık dilediğiniz kadar dosya rapidshare sitesinden download yapabilirsiniz..

Bekleme yok
Güvenlik kodu derdi yok
Hemen tıkla
Hemen İndir
Nasıl Kullanırım ?

Programı ilk açtığınızda açılan pencerede bazı ayarlar yapabilirisiniz.Download yapılan dosyaların
nereye kayıt yapılacağı gibi ama program ispanyolca olduğu için ayarlarla oynamasanız iyi edersiniz

Ayarlar penceresini ok liyoruz ve asıl programla işte karşı karşıyayız.

Sol üste bulunan artı işaretini tıklıyoruz ve download linkini URL KISMINA yapıştırıyoruz.
Bu işlemi dilediğimiz kadar tekrarlayabiliriz yani limit yok.
İŞTE LİNK
http://dosyam.net/?id=mbqiqb
Ç(alıntı)
verildimi bilmıorum :angry

bahakaya

New member
arkaaşlar bu programı bende buraya konu açarak bildirmiştim arkadaş fazladan açmış konuyu fakat program çalışıyo gibi görünsede çalışmıyor.indirdiğiniz dosyalar hatalı inmiş görünüyor.boşuna burdan dosya indiripte kotanızı doldurmayın veya boşa zaman harcamayın

ceset

New member
denemekten zarar gelmez bende kota sorunu yok

saygılar

cabartay

New member
Kardeş ellerine sağlık. İndirdim, yükledim, çalıştırdım, denedim ve sonuç.... Dosyalar iniyor fakat dosya hasarlı diyor açılmıyor. Çaresini bulan varsa yazsın

ULTRa_ABuZiTTiN

New member
Rapidle başedemeyiz bunu anladık,piyasada ne kadar program varsa bi çözüm üretmişler.Varsa birisi işte bunu deneyin sorunsuz diyen o zaman paylaşım bekliyoruz.

gxhero

New member
arkadaşlar rapid'den dosya paylaşnca para veriyolar heralde :D insanları zıvanadan çıkarıp kanser etmek başka neyle açıklanabilir bilemiyorum :(

sauron_31

Banned
ya arkadaşlar rapidde dosya download ederken her download edişinizde modemi resetliyin o zmn sıfırlanıyo

tempman

New member
Program ilk açıldığında bazı ayarlar yapıyorsunuz. Programı ingilizce kullanmak için PREFERENCIAS > USUARIO sekmesine gelin. Burada Linguas bölümünde English işaretleyip Aplicar button buyrun ingilizce kullanın. Ayrıca program ispanyolca değil portekizcedir...

fare_07

**forum haşeresi**
saçmalık abidesi

doomcelik

New member
arkadaşlar rapidin yendim diyen bi sürü program denedim..sonuç mu sıfır..rapid yenilmiyor işte..tek çare galiba modem resetleme..ama çaresini bulursamda kesin ilk paylaşacağım yer burası olcak..

nasty

New member
tempman' Alıntı:
Program ilk açıldığında bazı ayarlar yapıyorsunuz. Programı ingilizce kullanmak için PREFERENCIAS > USUARIO sekmesine gelin. Burada Linguas bölümünde English işaretleyip Aplicar button buyrun ingilizce kullanın. Ayrıca program ispanyolca değil portekizcedir...
:) Çok güldüm yaaa...
eyvallahh .... :)

tugyanedo

New member
ya güzel tartışıyonuzda peki yokmu bi ekip rapidin görevini yapan ama bekletmiyen bi alternatif uretecek kimse ordan paylaşsak ve bu calışmalarnda bizlerde gücü yeten madi manevi destek cıksak kokunden cozulse bu sorun olmazmı ya

rollgage

New member
Evet dosyalar iniyor felaket yavaş olsa da beklediğinize değmez sonuçta rar lı dosyalar hasarlı çıkıyor

fire

New member
alex1907' Alıntı:
ya IP adresiniz sabitse ne yapacaiz arkadasim o saman sifirlamak fayda etmio...
o zaman yapabileceğin en iyi şey Telokoma gidip İp adresimi Dİnamik istiyorum demek olacak

Yada Proxy Kullanacaksın

HTML