Rammstein dinlemiyorsanız metal dinlemiyorsunuz

lasthacker

New member
Merhaba arkadaşlar ben bir çok metal grubu dinledim ama Rammstein i tanıyan elbette çoktur ama ben fazla karşılaşmıyorum..gerçekten metal dinlemek istiyorsanız Rammsteini dinlemenizi tavsiye ederim..Çoğu kişi metal dinliyorum zannediyor ama rammstein dinlemiyorsa bence metal dinlemiyor...

konserleri bence şarkıları kadar süper
2 konser videsunu ekleyeceğim umarım beğenirsiniz...

http://www.dailymotion.com/video/x7h39_rammstein-reise-reise

http://www.dailymotion.com/video/x82k4_rammstein-seeman]

Iced Earth

New member
güzel gruptur evet ohne dich,ıch will,zerstören filan çok iyi şarkıları . ama; judas priest veya wasp gibi grupları dinlemeyip bihaber olanları da metal dinlemiyor kategorisine sokmak lazım ..

µ.CastieL

New member
ramstein iyi güzel hoşta ramstein dinlemeyen metal dinlemiyodur falan bunlar baya bi saçmalık olmus :D metal müzik yapan dünyanın en iyisi denebilcek sayısız grup var ve sen metal müzik dinlemeyi sadece bi ramsteina bağlıyosan senın fikirlerinde bi sınırlama war bi eksiklik war sen etrafına bi bakın finlandıyalı bi kaç grup dinle kır kabuklarını farklı sanatçıları indir dinle ramstein iyi bi grup ama metal müziğinin efendisi gibi durmus burda onların metal müziğin efendisi olabilmek için çok zorlu yollardan geçmeli ve kapasitelerini aşmaları gelir....

yinede fikirlere saygı duyarım benım şahsi fikrimdir bu.. yanlış anlasılma olmasın...

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Rammstein bilinen tatlarla başladılar fakat hiçkimsenin daha önce yapmadığı malzemeleri ortaya çıkardılar. Almanya'yı ve endüstriyel metali çok iyi yaşatan gruplardan.. Benimde zevkle dinlediğim favorilerim arasında.. ama suna bi açıklık getirim.. '' rammstein dinlemiyorsan metal dinlemiyorsun '' gibi bir ifade abest kaçar.. metalin en kralını finlandiya ve isveç yapar.. oralı her grubu büyük bir hazla dinlerim... Rammstein de bunlara ek'tir... ama kalitesini ispatlamış gruplardandır...

efsane derken endüstriyel metalde efendi olabilirler sadece... bu alanla sınırları çizili şu an herkes yerini bilicek..

lasthacker

New member
yorumlarınız için teşekürler benim rammstein dinlemiyorsanız metal dinlemiyorsunuz demek istediğim sadece rammstein dinleyin demek istemedim bir çok grup dinlemiş olabilirsiniz ama rammstein dinlemiyorsanız tam anlamıyla metal dinlemiş olmazsınız diğer grupların yanındada rammsteini bir kere dinleyin yeter..

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
başlıklara dikkat edelim ;)

Rammstein'in full diskografileri mevcut arşivimde... metal dinleyicilerinin en az 1 kere de olsa dinledikleri seçilmiş gruplardandır... Ama tabi zevkler tartışılmaz kimi dinler kimi sevmez ;)

ayrıca tekrar belirtim ''Rammstein dinlemiyorsanız tam anlamıyla metal dinlemiş olmazsınız'' kavramına da katılmıyorum... herkes endüstriyel metal dinlicek diye bir kaide yok ;)

Fyonb

предате&
gerçek metaL anLayışın rammstein ise daha katetmen gereken çok yoL dinLemen gereken çok grup var demektir

ayrıca hangi tür metaL dinLediğin de bununLa çok aLakaLıdır

bana sorarsan da metaL demek isveç meLodik death metaL demektir

µ.CastieL

New member
Fуσηв;3903810' Alıntı:
gerçek metaL anLayışın rammstein ise daha katetmen gereken çok yoL dinLemen gereken çok grup var demektir

ayrıca hangi tür metaL dinLediğin de bununLa çok aLakaLıdır

işte bende bundan bahsetmeye calısıyodum :D hocam muhtsemsın :D

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Fуσηв;3903810' Alıntı:

ilk iki cümleye aynen abi katılıyorum.. da son paragraf sana göre öyledir : )

Ama metali melodik death metalle kıyaslamak olmaz. metalde elektroun baterinin yeri bambaşka.. bunları deli gibi kullanmak ve sesleriyle birlikte bir tat meydana getirmeleri çok önemli... finlandiyayı da ekle abi :D tabi isveç'den dinlenmicek bir grup çıkmadı henüz...

Iced Earth

New member
isveç diyince hemen aklıma dark tranquillity ve lake of tears geliyo :D ve her ikisinin de yeri çok büyük benim için.

HTML