Ramazanda Bari Olmasin !!!

Bu mübarek ayda adult bölümü kapatılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nightfire_32

New member
Evet arkadaşlar ben bir anket hazırladım çünkü bu mübarek ramazan ayıda rahatsız olduğum bi konu var lütfen bu adult bölümünü bu mübarek ayda bari kapatalım.....anket koymaya çalışıcam ama hiç denemedim olmazsa kusura bakmayın......buyrun..!!!

facetoface

Altın Üye
ramazan olmus olmamıs farketmez kişiye kalmış bi durum istemiyosan, rahatsız oluyosan ramazanda da genelde de girmezsin ;)

nightfire_32

New member
kusura bakma biraaz araştırma yapmadım şimdi biraz uyku semesi olduğumdan....şimdiden özür dilerim.....

nightfire_32

New member
facetoface' Alıntı:
ramazan olmus olmamıs farketmez kişiye kalmış bi durum istemiyosan, rahatsız oluyosan ramazanda da genelde de girmezsin ;)

eğer kapatılırsa HHcilerin kararsızlıpında da engellemiş olruz dediğinde haklısın ama insanlar konularda görünce nefsine sahip çıkamıyo diye böyle bişi istedim...

Mephisto

R€B€L
isteyen istediiini yapmakta özgürdür
kimseye adulta girceksin die bi zorlama yoktur
istenilirse insan nefsinede sahip cıkar başka yerlerinede sahip cıkar eger gercekten istiosa
yok efendim o teşvik edio orda olduuu sürece bizi demek kendinizi kandırmaktan başka bişii diiildir

pointır

New member
Türk Adult (İçeride Bulunan 52 Üyemiz var.)

Türk Gizli Çekim (İçeride Bulunan 70 Üyemiz var.)

Türk Tv Video Capsları ve ünlüler (İçeride Bulunan 35 Üyemiz var.)

Türk adult resimler: 39

Yabancı adult filimler :72

Yabancı adult resimler 21

Adult Hikayeler: 12

Adult Şifreler:59

Toplam : 360

Online Kullanıcılar: 1384

yani isteyen istediğini yapıyor ramazan başladı kapatılsa ne olur sanki başka yerde girmeyeceklermi...

Logan

WOLVERINE
rahatsız olduğun konu geneli ilgilendiren bir konu değil bunu daha önce 4516764869464 kere tartıştık...rahatsız olan girmesin bölüme bu kadar basit...

nestor

ARKEOLOG
ya bu kardeşimizin söylediği olayla benim açtığım konunun ne alakası var anlamadım ben yazımda adult kapansın demedim ki dememde zaten o ayrı o ayrı yani...

altuga

New member
arkadas hicbirşey zorlamayla olmaz isteyen istedigini yapmakta ozgurdur ,ramazanda gunah oluyorda diger aylarda bişey olmuyormu....
dileyen girer dileyen girmez hicbirsey yasakla cozulmez.

KaLaMaRss

New member
ARKADAŞLAR ÖNERİLER ÇOK GÜZEL DE

Zaten istemeyen o bölümlere bakmayacak lakin

bu bölümlerden rahatsızlık duyan arkadaşlar kendileri için değil diğer arkadaşlarının hiç olmazsa bu ay içerisinde zahmet cekip ikide bir yıkanmalarını istemediklerinden ve günahından dolayıdır bu öneriler ve bence doğrudurda.
Tabi üşenip yıkanmıyacak olanlarda olucaktır.Velhasıl bu bölümleri kapatanlarında büyük sevabı olur İNŞAALLAH.Tabiki olur.Kim ister kardeşinin bu durumda kalmasını birde o hal üzerinde ölürse daha kötü.Yetkileri olanlar yetkilerini İNŞAALLAH kullanırlar. birimiz hepimiz hepimiz birimiz için değilmiydi.Birbirimize saygılı olduğumuzu düşünüyorum.Teşekkürler RAMAZAN AYIMIZ herkese hidayet olur İNŞAALLAH...Teşekkürler, Teşekkürler

bu yazdıklarımı başka bir sayfada da yazdım bu yüzden özür dilerim

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
ya bırakın boş işlerle uğraşmayı ben orda girmem diyenleride gördüm buraya başlıklar açıp adult kapansın diye konu açanlarıda gördüm:=)

deadman

New member
günah her zaman günah, girecek adam herzaman girer.. istemeyen girmesin kısaca

ben bu konunun hangi msj la biteceğini biliyorum :) 100000 defa gündeme geldiği için:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML