Ramazan’da dağıtılacak parayı çaldı

apathetic

New member

Ramazan’da dağıtılacak parayı çaldı Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bir kişi, yaşlı adamın ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere ayırdığı yaklaşık 7 bin YTL’yi çalarak kaçtı.

AA-Alınan bilgiye göre, Pınarbaşı Mezarlığı’nda öğle namazı için bekleyen Hasan Albayrak’ın (86) yanına yaklaşan henüz kimliği belirlenemeyen kişi, yaşlı adamla ’’Amca ben hocanın oğluyum, beni tanıdın mı? Sizin çok ekmeğinizi yedik. Annem şu an size gitti, helalleşmeye geldik’’ diyerek sohbet etmeye başladı.

Albayrak ile zanlı, bir süre sonra yaşlı adamın Dağ Sokak’taki evine gitti. Burada zanlı, Albayrak’a ’’Paran var mı, yoksa vereyim’’ diye sordu. Zanlı, yaşlı adamın ’’Param var’’ demesi üzerine Albayrak’tan paraları kendisine göstermesini istedi. Bunun üzerine yaşlı adam, yatak odasında ramazanda ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere ayırdığı yaklaşık 7 bin YTL’nin bir miktarını alarak zanlıya gösterdi.

Tuvalete gitmek istediğini söyleyen zanlı, bu sırada yatak odasına giderek paranın tamamını aldı. Durumu fark eden yaşlı adam, kapıyı tutarak engellemeye çalışmasına rağmen zanlı, Albayrak’ı iterek evden kaçtı.

Yaşlı adamın polis merkezine yaptığı başvuru üzerine soruşturma başlatıldı.

Laroxyl

New member
Yardım insanlara Ramazan ayında mı lazım sadece?:saskin Bir an evvel dağıtsalardı da çaLınmasaydı..

Tunyukuk

New member
Gel De Bu Hırsızı Yakalayınca
Iyi Bir Dövme Eşek Sudan Gelinceye Kadarrrrrrrrr

Albayrak

Can Feda
Böyle ahlaksız insanlar yetişecektir. Birileri şunlara balık vermeyi değil de tutmayı öğretsin.

HTML