R.Carlos fenerbahçeden ve türkiyeden ayrılmam söz konusu olamaz

@dmincik

New member
Carlos son kararını verdi!
Ülkesinde tedavi olan F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı kariyeriyle ilgili son kararı verdi.

01.05.2008 06:31

Sakatlığının tedavisini ülkesinde sürdüren Roberto Carlos, Brezilya basınına, futbolu bıraktıktan sonra Türkiye’de kalacağını söyledi.

Yıldız oyuncu, 2 ya da 3 yıl içinde aktif futbolculuk kariyerini noktalayıp, antrenörlük yapmayı kafasına koyduğunu belirterek, ilk deneyim olarak da sarı - lacivertli kulübü seçeceğini ileri sürdü.

Kendisini şu anda fiziksel ve ruhsal açıdan futbol oynamaya uygun olarak gördüğünü dile getiren Roberto Carlos, “Şu anda kariyerime nokta koymanın bir anlamı yok. Şu anda tek düşüncem kariyerime Türkiye‘de devam etmek. Ben futboldan kesinlikle kopmak istemiyorum” dedi.

Tedavisini Palmeiras’ın tesislerinde sürdüren yıldız oyuncu, “Şu anda ağrılarım sürüyor. Ancak iyileşip bir an önce Fenerbahçe’ye dönmek istiyorum” açıklamasını yaptı.

haberturk

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
ağzınızdan cıkanı kulagınız duysun biraz sex miş :) Lincoln ne yapıyo onu da bi açıklayıverir misin bana?
Fenerbahce.org dışında çıkan haberlerin hepsi yalan.böyle bir dönemde de iyi satmak için Fenere yüklenmeleri normal

mchasso

New member
bende olsam ayrılmam Türkiye'den oynamadan dünyanın parasını aldı,istanbula gelme nedeni tamamen sex üzeriine kurulu gördük vatandaşı ronaldonun yaptıklarını sırf kadın için gelen bir oyuncu ben de olsam Cenneti terk etmem
Dostum sende dıosunkı oynamadan dunyanın parasını aldı adam sakatlandı nasıl oynucak duzelınce oynucak ıste..bıraz gıt gs bolumunde yorum yap..gereksız yorum yapma..

oLdness_07

The Darkness
bende olsam ayrılmam Türkiye'den oynamadan dünyanın parasını aldı,istanbula gelme nedeni tamamen sex üzeriine kurulu gördük vatandaşı ronaldonun yaptıklarını sırf kadın için gelen bir oyuncu ben de olsam Cenneti terk etmem
carrusca, Lincoln, linderoth,ßir zahmet bunLar konusunda da bizi aydınLatırmısın üstad...:goz:​

HTML