R 10 -Karagarga takas

Reqel

New member
arkadaslar elimde R10 davetiyesi var KG ile takas etmek istiyorum.ilgilenen olursa mesaj bekliyorum..

paduwan

New member
Bende karagarga hesabi var.Ama sanmiyorum r10.net'in karagarga hesabina degicegini.Baska bir torrent sitesi istersen söyle ama.

retrow

New member
arkadasim KG ariyosun ama seedbox in yoksa hic ugrasma..upload yapmak cok zor.zaten seeder leecher cok az sen dosyayi indirene kadar zaten leecherda kalmiyor.tam bir sikinti..zaten cogu filmde seederda yok.oyle duruyor..bence seedboxin yoksa ugrasmaya degmez.zor bulunuyor diye ariyosun ama turkiyenin internet hizlarinda ugras dur.iplay bile daha rahat..yinede sen bilirsin tabi..bana soracak olursan bi site icin bu kadar ugrasirmisin diye hayir ugrasmam.selamlar..

Reqel

New member
arkadasim KG ariyosun ama seedbox in yoksa hic ugrasma..upload yapmak cok zor.zaten seeder leecher cok az sen dosyayi indirene kadar zaten leecherda kalmiyor.tam bir sikinti..zaten cogu filmde seederda yok.oyle duruyor..bence seedboxin yoksa ugrasmaya degmez.zor bulunuyor diye ariyosun ama turkiyenin internet hizlarinda ugras dur.iplay bile daha rahat..yinede sen bilirsin tabi..bana soracak olursan bi site icin bu kadar ugrasirmisin diye hayir ugrasmam.selamlar..
arkadasim zor oldugunu biliyorum ama yinede eski filmlerin oldugu bi yer ariyorum.ne bileyim KG iyi diyorlar.bakalim bulabilirsek gorecegiz..

paduwan

New member
3gb uploaddan sonra kendin film upload yapabilirsin nese.cinemageddon ile passthepopcorn bak sen o zaman daha kolay onlar.

paduwan

New member
oraninda üyeligi var bende takas etmeyi düsünürsen :D ama üyelikleri aciyodur herhalde arada tam bilmiyorum.

balad

New member
hemşerim cinemageddon uyeligi kolay bulursun.btracks ı takip et zırt pırt açıyorlar.ama istiyosan kullanmadıgım bi hesap var gondereyim kullan.

HTML