pw programı ve PANASONİC KXP 1150 YAZICI

kaan2002

New member
Arkadaşlar kullanmış olduğum pw programına tanıtmış olduğum panasonic kxP1150 marka yazıcı windows ortamında türkçe harfler olan üğiş gibi HARFLERİ tanımasına rağmen pw programında tanımamaktadır neden kaynaklanıyor sorunu giderirseniz sevinirim
saygılar

wilddog

New member
turkce karakter dil destegi yuklu olmayabilir eger baska bi program kullanmak istiyorsan fine reader adlı programı tavsiye ederim forumdada var hem turkce menu hem de turkce karakterli

kaan2002

New member
wilddog' Alıntı:
turkce karakter dil destegi yuklu olmayabilir eger baska bi program kullanmak istiyorsan fine reader adlı programı tavsiye ederim forumdada var hem turkce menu hem de turkce karakterli

benim sıkıntım fine reader değil dostum PW Programı MS DOS altında çalışan bir word gibi yazım programı bu programda kullanmış olduğum panasonic kxp 1150 yazıcı kurulu yazıcı çalışıyor ama TÜRKÇE KARAKTERLERİ normal olarak basmıyor İ-Ü-Ş-Ğ-Ö hanflerinin yerine farklı şekiller çıkartıyor başka sorumum yok bu çözülürse memnun olurum

saygılar

kaan2002

New member
maalesf yok pw programı eski bir editör programı aynı marka başka bir yazıcıda sorun vermemesine rağmen yeni alınan o yazıcıda bu sorunu vermekte bunun orjinal kurulum disketi elinde bulunan varsa ve uplaad ederse sevinirim

megawolf

New member
arkadaşım yazıcının içersindeki dil ayarlarını değiştirmen gerekiyor. yani yazıcını türkçeleştirmen gerekiyor. google da panasonic yazıcı türkçeleme diye arattır program yada manuel olarak tarif yapılışı mutlaka vardır. o şekilde sorununu çözebilirsin.

HTML