PSV’yi reddetti !..

Hardy

KroNiqDepR3s!F

stikrarsız bir sezonun ardından gönderilmesi gündeme geldiği günlerde teknik direktör Arthur Zico’nun ısrarı ile sarı lacivertli formayı giymeye devam eden ve bu yıl başarılı çizgisiyle alkışlanan Deivid de Souza, PSV Eindhoven’in teklifini kibarca geri çevirdi. Fenerbahçe’de mutlu olduğunu dile getiren Brezilyalı oyuncu, "Sözleşmem devam ediyor. Hiçbir sorunum yok. Kulübüm gitmemi isterse bir şey yapamam" diye konuştu.

Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde attığı kritik gollerle Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Deivid, Türkiye’de çok mutlu olduğunu dile getirdi. Başta Alex olmak üzere, Roberto Carlos, Arthur Zico, Edu Drecana, Mehmet Aurelio, Vederson gibi vatandaşlarıyla İstanbul’da huzurlu bir yaşam içinde bulunduklarına dikkat çeken Deivid, aracı menajerlere "Sözleşmem devam ediyor. Şu anda kulübüm ile hiçbir problemim yok. Kaldı ki, teklifi bana değil kulübüme götürmeleri gerekiyor. Eğer Fenerbahçe benim ile yollarını ayırmak istiyorsa, o zaman yapabileceğim bir şey yok. Şu aşamada ayrılmayı düşünmüyorum" diye konuştu.

Türkiye’de futbola olan sevginin Brezilya’ya eş değerde olduğuna değinen Deivid, Şampiyonlar Ligi’nde aynı grupta mücadele ettikleri PSV’nin teklifine teşekkür ederek, "Fenerbahçe çeyrek finale kadar yükselerek, hedefini ortaya koydu. Önümüzdeki yıl daha başarılı olacağımıza inanıyorum" ifadesini kullandı.

(Kaynak: Hürriyet)

HTML